خرید محصولات برند Azzaro

محصولات ساخت برند Azzaro در مجموع 2 کالا در این دسته با میانگین قیمت 0 تومان لیست شده. از برند Azzaro برای جنسیت مردانه انواع محصولات عطر و همچنین در ادامه عنوان و توضیحات آخرین محصولات Azzaro آورده شده است.

Azzaro مردانه ازارو ادو تویلت ۱۰۰ میلی لیتر

آیا آماده هستید تا با هر چالشی روبرو شوید؟ ازارو عطر ادو تویلت وانتد را برای مردانی فریبنده، حماسی و وحشی معرفی می کند که می دانند چگونه فرصت خود را به دست آورند و چگونه با سرنوشت رقابت کنند. ادو تویلت وانتد ازارو ترکیبی از تازگی مرکبات، اناقت چوبی و گرمای نرم لوبیا را در یک شیشه‌ی پیچیده به ارمغان می آورد. خانواده بویایی: تند و مرکباتی. مصرف: روی نقاط گرم بدن خود بمالید: مچ دست، آرنج و گردن….

Azzaro ادوتویلت مردانه 100 میل Pour Homme

ادوتویلت Pour Homme از برند Azzaro یک عطر آروماتیک و فوژر است که توسط Gerard Anthony، Martin Heiddenreich و Richard Wirtz طراحی شده است. این عطر دارای نت‌های مختلفی از جمله زیر است: نت بالایی شامل زیره، زنبق، ختمی، آویشن، ریحان، بادیان، برگاموت و لیمو. نت میانی شامل عود، آب جوز، هندوانه، سیلهات، وتیور، سدر و هل است. و در نهایت نت پایینی این عطر شامل چرم، لوبیای تونکا، عنبر مشک و عنبر سنگین است….

نمایش دادن همه 2 نتیجه

فیلتر براساس قیمت :
صافی