خرید محصولات برند Babe Laboratorios

محصولات ساخت برند Babe Laboratorios در مجموع 3 کالا در این دسته با میانگین قیمت 0 تومان لیست شده. از برند Babe Laboratorios انواع محصولات سرم پوست، ضد آفتاب صورت و همچنین در ادامه عنوان و توضیحات آخرین محصولات Babe Laboratorios آورده شده است.

Babe Laboratorios ضد پیری چندگانه Healthying با 7 عدد بالب 2 میلی لیتر

ضد پیری چندگانه Healthying با 7 عدد بالب 2 میلی لیتر از برند Babe Laboratoryios یک سرم پوستی با ویژگی‌های منحصر به فرد است که با استفاده از مواد مغذی مانند نیاسینامید، پوست را تغذیه می‌کند و از پیری زودرس جلوگیری می‌کند. این محصول با تکنولوژی نوین خود، پوست را از حساسیت‌ها و التهابات پوستی محافظت می‌کند. با استفاده از این محصول، پوست شما روشن و جوان‌تر به نظر خواهد رسید….

Babe Laboratorios سرم مراقبت موثر کننده پوست با غلظت ویتامین C باب نورپردازی 10*2ML

این محصول یک سرم مراقبت از پوست است که با غلظت بالای ویتامین C و محتوای آنتی اکسیدان، به توازن پوست کمک می‌کند و به پوست روشنایی می‌بخشد. این سرم باعث صاف شدن و جوان‌تر نمایی پوست می‌شود. قبل از استفاده، محتوای بطری را تکان دهید و سپس انتهای بطری را با دقت بشکنید. توزیع‌کننده را در بطری نصب کرده و اطمینان حاصل کنید که به درستی قرار گرفته است. 1/2 مقدار محصول را با ماساژ انگشتان خود روی پوست…

Babe Laboratorios ضدآفتاب آبی بیب SPF50 با ویژگی ضدآب 50 میلی‌لیتر

ضدآفتاب آبی بیب SPF50 یک کرم ضدآفتاب با SPF50+ است که توسط آزمایشگاه‌های بیب تولید شده است. این ضدآفتاب مناسب برای همه انواع پوست است و با ویژگی ضدآب تا چندین ساعت، پوست شما را از اثرات مضر اشعه‌های ماوراء بنفش محافظت می‌کند. با حجم 50 میلی‌لیتر، این کرم ضدآفتاب مناسب برای استفاده روزانه و به عنوان یک مرطوب‌کننده برای پوست است….

نمایش دادن همه 3 نتیجه

فیلتر براساس قیمت :
صافی