خرید محصولات برند Bioxcin

محصولات ساخت برند Bioxcin در مجموع 8 کالا در این دسته با میانگین قیمت 0 تومان لیست شده. از برند Bioxcin برای جنسیت زنانه انواع محصولات ضد آفتاب صورت، ضد آفتاب بدن، سرم و روغن مو و همچنین در ادامه عنوان و توضیحات آخرین محصولات Bioxcin آورده شده است.

Bioxcin کرم ضدآفتاب محافظت‌کننده بیوکسین برای پوست خشک/معمولی با SPF 50+ و حجم 50 میلی‌لیتر

کرم ضدآفتاب محافظت‌کننده بیوکسین برای پوست خشک یا معمولی با SPF 50+ و حجم 50 میلی‌لیتر از اشعه‌های مضر UV حفاظت می‌کند. این کرم ضدآفتاب دارای ویژگی ضدآلرژی و مقاوم در برابر آب است. فرمولاسیون ضد‌پیری و ضد‌لکه باعث می‌شود تا پوست شما از پیری زودرس و لکه‌های خورشیدی محافظت شود. این کرم ضدآفتاب با پایه آب بوده و محتویات آن از آب تشکیل شده است….

Bioxcin کرم ضدآفتاب پوست چرب با SPF 50+ و حفاظت بالا 50 میلی لیتر کلاژن تاچ خشک

کرم ضدآفتاب Bioxcin Sun Care For Very High Protected Oil Skin SPF 50+ 50 ML یک محصول با کیفیت و موثر برای محافظت از پوست در برابر اشعه‌های مضر آفتاب است. این کرم حاوی کلاژن بوده و با تاچ خشک، بدون ایجاد چربی و لطیف بر روی پوست جذب می‌شود. با استفاده از این کرم، پوست شما از سوختگی و ایجاد چروک‌های زودرس جلوگیری می‌شود. این محصول ضدآفتاب برای پوست‌های چرب و چربی‌افزای مناسب است و دارای ویژگی ضد حساسیت…

Bioxcin ضدآفتاب برای مراقبت از آکنه 50 SPF ضد آکنه، لمس خشک، مات

ضدآفتاب برای مراقبت از آفتاب با SPF 50+ برای پوست حساس. این ضدآفتاب رنگی ندارد و دارای ویژگی ضد حساسیت است. حجم این محصول بین 31 تا 50 میلی لیتر است و از جنس محصول مبتنی بر آب است. این کرم ضدآفتاب دارای ویژگی مات کننده و مقاوم در برابر آب است….

نمایش دادن همه 8 نتیجه

فیلتر براساس قیمت :
صافی