خرید محصولات برند BLONDME

محصولات ساخت برند BLONDME در مجموع 4 کالا در این دسته با میانگین قیمت 0 تومان لیست شده. از برند BLONDME برای جنسیت زنانه انواع محصولات محصولات رنگ مو و همچنین در ادامه عنوان و توضیحات آخرین محصولات BLONDME آورده شده است.

BLONDME باز کننده حجیم حجیم 9 حجیم 450 گرم اکسیدان 6٪ حجم 20 1000 میلی لیتر

این باز کننده حجیم حجیم 9 حجیم 450 گرم اکسیدان 6٪ حجم 20 1000 میلی لیتر با فرمولاسیون حاوی مواد فعال طراحی شده است تا بافت موی بسیار خشک و درمان شده را ترمیم کند. این فرمول با قدرت بالا به رنگ موی حداکثر 9 سطح را با باز کردن عملکرد بالا می رساند. فرمول تقویت کننده اما محافظت کننده از باند موها، موقعیت فرایند رنگ مو و کاهش حداقل آسیب مو را فراهم می کند. فرمول غیر قابل تبخیر…

BLONDME بازکننده حرفه ای موی بلوند با حجم ۴۵۰ گرم و اکسیدان ۹ درصد حجم ۳۰ درصد ۱۰۰۰ میلی لیتر

این بازکننده حرفه ای برای بازسازی بافت موی خیلی خشک و موهایی که با مواد شیمیایی درمان شده اند طراحی شده است. این محصول با مواد فعال فرموله شده است تا رنگ مو را به حداکثر ۹ سطح باز کند و عملکرد بالایی را ارائه دهد، اما در طول این فرآیند با یک فرمول تقویت کننده باند مو را حفاظت می کند. اکسیدان و بازکننده را با هم مخلوط کنید….

BLONDME پودر روشن‌کننده حرفه‌ای بلوندمی 9+

پودر روشن‌کننده Schwarzkopf Blond Me Opener Premium Lightnener 9+ از برند Blondme با وزن 450 گرم، بهبود مراقبت از مو. این اولین پودر روشن‌کننده است که به شما امکان می‌دهد تا تا 9 تن رنگ را پرکنید. این پودر عالی برای نترال سازی است و از مواد پیشگیرنده‌ای استفاده می‌کند که به طور مستقیم بر روی فئوملانین در موها اثر می‌گذارند. با نرخ مخلوط‌پذیری انعطاف‌پذیر، شما می‌توانید نوع و درجه مو را به مطلوب‌ترین غلظت برای خودتان و مشتریانتان برسانید….

نمایش دادن همه 4 نتیجه

فیلتر براساس قیمت :
صافی