خرید محصولات برند BLOUMSIE

محصولات ساخت برند BLOUMSIE در مجموع 5 کالا در این دسته با میانگین قیمت 0 تومان لیست شده. از برند BLOUMSIE انواع محصولات پاک کننده صورت، سرم پوست، ضد آفتاب صورت و همچنین در ادامه عنوان و توضیحات آخرین محصولات BLOUMSIE آورده شده است.

BLOUMSIE ژل تمیزکننده اقیانوسی معدنی حاوی ویتامین و اسید هیالورونیک و اسفراز سفید 95 میلی لیتر

ژل تمیزکننده اقیانوسی معدنی حاوی ویتامین و اسید هیالورونیک و اسفراز سفید یک محصول مراقبت از پوست از برند Blouctions است. این ژل تمیزکننده با فرمولاسیون منحصر به فرد خود حاوی ویتامین C و اسید هیالورونیک است که به پوست کمک می کند تا تمیز و مرطوب شود. این محصول برای هر نوع پوست مناسب است و دارای ویژگی های گیاهی بوده و مناسب برای استفاده در سفرها است….

BLOUMSIE تقویت‌کننده ویتامینی شستشوی سبز

شستشوی سبز تقویت‌کننده ویتامینی پوست شما را تمیز می‌کند، همچنان که در آب‌های اقیانوس فرو می‌رود. این شستشو، یک فرمول تازه و لبریز از مواد معجزه‌آسا است که از ابتدا به شما احساس خوبی می‌دهد. با استخراج اسفناج، ویتامین‌ها و مواد معدنی، پوست شما را تغذیه می‌کند و با استخراج چای سبز، علائم پیری را کاهش می‌دهد. آب دریا و اسید هیالورونیک به پوست شما کمک می‌کند تا رطوبت بگیرد. محتوای محصول: مواد معدنی اقیانوس، اسفناج، اسید هیالورونیک، چای سبز….

BLOUMSIE سرم چشم و لب خطوط جلا دهنده با پپتیدهای چندگانه و اسید هیالورونیک

سرم خطوط جلا دهنده بلوکشنز با فرمول افسانه ای آماده شده برای صاف کردن چین و چروک ها به شما احساس تاثیر هر قطره سرم را می دهد. و شما از اثر قابل مشاهده این سرم در برابر علائم پیری اطراف لب هایتان لذت خواهید برد. فرمول سریع جذب بدون نیاز به شستشو در مدت زمان کم به شما نتایج موثر را هر صبح و شام به ارمغان می آورد….

نمایش دادن همه 5 نتیجه

فیلتر براساس قیمت :
صافی