خرید محصولات برند Carmex

محصولات ساخت برند Carmex در مجموع 9 کالا در این دسته با میانگین قیمت 0 تومان لیست شده. از برند Carmex انواع محصولات برق لب، بالم طبیعی چند منظوره و همچنین در ادامه عنوان و توضیحات آخرین محصولات Carmex آورده شده است.

Carmex بالم لب آب‌ملون SPF15 7.5 گرم

بالم لب آب‌ملون SPF15 7.5 گرم از برند Carmex یک بالم مرطوب کننده و محافظت‌کننده برای لب‌های شماست. این بالم حاوی عصاره آب‌ملون و SPF15 است که همچنین به لب‌های شما نرمی و لطافت می‌بخشد. با استفاده از این بالم، لب‌هایتان محافظت شده و مرطوب خواهند بود. بالم لب آب‌ملون SPF15 7.5 گرم انتخابی عالی برای تغذیه و محافظت از لب‌های خشک و خسته است….

Carmex بالم لبهای وحشی 7.5 گرم

بالم لبهای وحشی 7.5 گرم از برند Carmex یک راه حل عالی برای نرم کردن و مرطوب کردن لبها است. این بالم با الگوی پلنگی زیبا و جذاب طراحی شده است که همیشه در مد است. با محتوای مغذی خود که به لبهای شما ظاهر نرم و زیبایی می بخشد، این بالم به شما اجازه می دهد تا تجربه ایکونیک Carmex را تجربه کنید. این بالم کوچک و دلپذیر، مرطوب کننده ای است که لبهای شما عاشق آن خواهند شد…

Carmex بالم لبهای گردویی با طعم توت فرنگی و SPF15 حجم 4.25 گرم

بالم لبهای گردویی با طعم توت فرنگی و SPF15 از کارمکس یک محصول بسیار محبوب و مورد علاقه برای مراقبت از لبها است. این بالم حاوی عصاره توت فرنگی طبیعی است که به لبهای شما نرمی و نرمی می بخشد و در عین حال از تضعیف اثرات مضر اشعه های خورشیدی با SPF15 محافظت می کند. با استفاده از این بالم لبهای گردویی، لبهای خشک و ترک خورده خداحافظی می کنند و به شما لبهایی نرم و زیبا می بخشد….

نمایش دادن همه 9 نتیجه

فیلتر براساس قیمت :
صافی