خرید محصولات برند Caudalie کاودالی

محصولات ساخت برند Caudalie – کاودالی در مجموع 422 کالا در این دسته با میانگین قیمت 0 تومان لیست شده. از برند Caudalie برای جنسیت زنانه انواع محصولات سرم پوست، کرم صورت، کرم بدن و همچنین در ادامه عنوان و توضیحات آخرین محصولات Caudalie – کاودالی آورده شده است.

Caudalie سرم مراقبت از پوست با درخشش و کوچک کردن منافذ برای انواع پوست 100 میلی لیتر

این سرم مراقبت از پوست با ترکیبات طبیعی و روشن کننده، برای انواع پوست مناسب است. برند کودالیه با سابقه‌ی طولانی در تولید محصولات مراقبت از پوست، این سرم را به عنوان یکی از بهترین محصولات خود معرفی کرده است. این سرم دارای ویژگی‌های ضدپیری و وگان بودن می‌باشد. با استفاده مداوم از این سرم، پوست شما نرم و درخشان خواهد شد و منافذ پوست کوچکتر خواهند شد….

Caudalie سرم مرطوب کننده وینوسورس هیدرا سوست 30 میلی لیتر

سرم مرطوب کننده وینوسورس هیدرا سوست یک محصول برتر از برند کودالی است که به طور موثر پوست را ترمیم و مرطوب می‌کند. این سرم با فرمولاسیون منحصر به فرد خود، ترکیبی از عصاره‌های گیاهی و آب ویژه‌ای دارد که به پوست انرژی و رطوبت می‌بخشد. با استفاده مرتب از این محصول، پوست خشک و آسیب دیده شما بهبود می‌یابد و احساس راحتی و نرمی را تجربه می‌کنید….

Caudalie ضد خستگی و روشن کننده سرم ویتامین C وینرجتیک

سرم ویتامین C وینرجتیک از برند کودالی یک محصول برای همه انواع پوست است که با دارا بودن اسید هیالورونیک، پلی فنل و ویتامین C+، پوست را نورانی و پرطاقت می‌کند. این سرم بدون حاوی پگ و سیلیکون بوده و 98% از مواد طبیعی تشکیل شده است. همچنین، این محصول وگان و بدون مواد شیمیایی مضر است. با استفاده از این سرم، 93% از افراد تا 28 روز بعد از استفاده از آن، اظهار کرده‌اند که پوست آن‌ها کمتر خسته…

نمایش 1–24 از 422 نتیجه

فیلتر براساس قیمت :
صافی