خرید محصولات برند Dermalogica درمالوژیکا

محصولات ساخت برند Dermalogica – درمالوژیکا در مجموع 317 کالا در این دسته با میانگین قیمت 10,000 تومان لیست شده. از برند Dermalogica برای جنسیت زنانه انواع محصولات فوم و ژل اصلاح، کرم چشم، ماسک صورت و همچنین در ادامه عنوان و توضیحات آخرین محصولات Dermalogica – درمالوژیکا آورده شده است.

Dermalogica کرم آماده‌سازی پیش از اصلاح برای تراشیدن موهای سخت پیش از اصلاح محافظ 74 گرم

کرم آماده‌سازی پیش از اصلاح برای تراشیدن موهای سخت از Dermalogica، یک محصول حاوی فرمولی هادی است که باعث نرم شدن موهای صورت در حین اصلاح می‌شود و لایه‌ای محافظ بر روی پوست ایجاد می‌کند تا آسیب‌های احتمالی کاهش یابد. این کرم بدون شامپوهای با پایه قلیایی بالا موهای صورت را نرم می‌کند و حاوی بوی مصنوعی و رنگ‌های مصنوعی نیست. همچنین، عصاره‌های گندم و مخمر در این محصول باعث کاهش حساسیت و قرمزی پوست در حین اصلاح می‌شوند….

Dermalogica کرم مراقبت ویژه پوست بالغ مولتی ویتامین پاور فرم

کرم مراقبت ویژه پوست بالغ مولتی ویتامین پاور فرم از برند دارمالوجیکا، یک کرم چشم با ویتامین های آنتی اکسیدان و عصاره های گیاهی منحصر به فرد است که به کاهش خطوط اطراف چشم کمک می کند. این کرم حاوی ویتامین C و E آنتی اکسیدان است که رادیکال های آزاد را فشار می دهد، ساز و کار محافظتی را تقویت می کند و از آسیب های ناشی از محیط زیست محافظت می کند. عصاره های گیاهی منحصر به فرد…

Dermalogica ماسک لایه بردار و مرطوب کننده پوست هیدرو

این ماسک پنج دقیقه ای است که پوست را مرطوب و لایه برداری می کند. این محصول با بازسازی و نرم کردن پوست، به پوست کمک می کند تا براق و سالم تر به نظر برسد. بامبو پوست را برای مرطوب کردن بهینه آماده می کند و به تخلیه سلول های مرده از پوست کمک می کند. قارچ برفی با توانایی نگه داری 450 برابر وزن خود، مرطوبت، آنتی اکسیدان ها و ویتامین D را به پوست ارائه می دهد….

نمایش 1–24 از 317 نتیجه

فیلتر براساس قیمت :