خرید محصولات برند Dr. Organic

محصولات ساخت برند Dr. Organic در مجموع 10 کالا در این دسته با میانگین قیمت 0 تومان لیست شده. از برند Dr. Organic برای جنسیت زنانه انواع محصولات پاک کننده صورت، ماسک صورت، کرم چشم و همچنین در ادامه عنوان و توضیحات آخرین محصولات Dr. Organic آورده شده است.

Dr. Organic آب پاک کننده میسلار آلوئه ورا 200 میلی لیتر

آب پاک کننده میسلار آلوئه ورا 200 میلی لیتر یک تمیز کننده هوشمند است که از قدرت فعال میسل ها برای تمیز کردن به آرامی، از بین بردن کثافت و به طور طبیعی باقی گذاشتن پوست صاف و مرطوب استفاده می کند. طراحی شده برای همه انواع پوست، آب آلوئه ورا میسلار ارگانیک شامل آب آلوئه ورا دارای آزمایشات داروپزشکی است که تمیز کردن پوست را بدون مرطوب کردن آرام، مفید و اصلی، آلوئه ورا آرام بخش، عصاره گل ولوت…

Dr. Organic ماسک زغالی تمیزکننده منافذ 125 میلی لیتر

ماسک زغالی تمیزکننده منافذ 125 میلی لیتر از برند ارگانیک یک ماسک ضد آلودگی صورت است که به تصفیه و تخلیه چربی و خاک کمک می کند. این ماسک دارای اثر تصفیه کننده و دتاکسیکه و به تمیز کردن پوست کمک می کند. با استفاده از این ماسک می توانید پوست خود را از آلودگی های محیطی پاک کنید و آن را تازه و سالم نگه دارید….

Dr. Organic ماسک صورت حاوی عصاره گل و گیاهان آلی 125 میلی لیتر

ماسک صورت حاوی عصاره گل و گیاهان آلی 125 میلی لیتر. این ماسک حاوی عصاره گل و گیاهان آلی، روغن آلوئه ورا، کائولین، روغن شیا، روغن کاکائو، گل بابونه، گل آذرخش، گل کالاندولا، ویتامین E و عصاره گل گرانفیل می‌باشد. مراقبت مرطوب‌کننده و عمیق این ماسک باعث جذب چربی‌های اضافی، آلودگی و مواد خارجی می‌شود. پوست به‌طور فوری تمیز، انعطاف‌پذیرتر، مرطوب‌تر و زنده‌تر می‌شود. این محصول با ایجاد پوستی نرم، زیبا و جوان‌تر همراه با افزایش انعطاف‌پذیری پوست، موثر است….

نمایش دادن همه 10 نتیجه