خرید محصولات برند Ducray

محصولات ساخت برند Ducray در مجموع 4 کالا در این دسته با میانگین قیمت 0 تومان لیست شده. از برند Ducray برای جنسیت زنانه انواع محصولات ضد آفتاب صورت، شامپو و همچنین در ادامه عنوان و توضیحات آخرین محصولات Ducray آورده شده است.

Ducray ضدآفتاب کراکنیل UV SPF50 فلوئید ضد عیب 50 میلی لیتر

ضدآفتاب فلوئید Keracnyl UV SPF50 با ارائه مراقبت ضد لک برای پوست چرب است. مزیت محصول توسط Celastrol و Myrtacine® تأیید شده است. این دارای بافت فلوئیدی است و مقاوم در برابر آب است. احساس خشکی را بر روی پوست ایجاد می کند و باعث ظاهر مات بر روی پوست چرب می شود. آرایش را متاثر نمی کند. این ضدآفتاب مقاوم در برابر لک برای محافظت از اثرات مضر اشعه خورشید است. سیستم فیلتر UVA/UVB گسترده ایست که مقاوم در…

Ducray ضدآفتاب مایع حفاظتی ضد لک‌های پوستی SPF 50 50 میلی لیتر

ضدآفتاب مایع Melascreen SPF50+ از پیری عکس‌هایی جلوگیری می‌کند، در برابر حملات خارجی محافظت می‌کند، از ایجاد نقاط تیره جلوگیری می‌کند و نقاط تیره را کاهش می‌دهد. می‌تواند در دوران بارداری و شیردهی برای لک‌ها -انعطاف‌پذیری پوست مخلوط استفاده شود. ضدآفتاب برای پوست مخلوط تمایل به لک‌پذیری….

Ducray شامپو ملایم تعادل‌دهنده الوشن 400 میلی‌لیتر

شامپو الوشن مناسب برای استفاده روزانه و محافظت از رنگ موهای رنگ شده است. این شامپو باعث مرطوب کردن موها می‌شود و به آرامی آن‌ها را تمیز می‌کند. همچنین این محصول به تقویت ساختار طبیعی موها کمک می‌کند. حاوی عصاره گیاهی طبیعی است و بدون هرگونه مواد شیمیایی ضار است….

نمایش دادن همه 4 نتیجه

فیلتر براساس قیمت :
صافی