خرید محصولات برند Farmasi فارماسی

محصولات ساخت برند Farmasi – فارماسی در مجموع 875 کالا در این دسته با میانگین قیمت 0 تومان لیست شده. از برند Farmasi – فارماسی برای جنسیت زنانه، مردانه، بچگانه انواع محصولات تثبیت کننده ابرو، ست مراقبت از پوست، کرم BB و CC و همچنین در ادامه عنوان و توضیحات آخرین محصولات Farmasi – فارماسی آورده شده است.

Farmasi واکس حالت دهنده ابرو 25 گرم

واکس حالت دهنده ابرو Farmasi یا واکس ابرو Farmasi حالت دهنده ابرو با بسته بندی جدید و فرمولاسیون جدید! این محصول به شما کمک می‌کند تا ابروهایتان پر و پف کننده به نظر برسند و در عین حال با فرمولاسیون ویژه شامل Capixyl™ ابروهایتان را تقویت کند. این واکس حالت دهنده ابرو به شما یک پایان طبیعی بدون ایجاد حس لزجی و مرطوبیت می‌دهد و ابروهایتان را سنگین نمی‌کند. همچنین با فرمولاسیون مقاوم در برابر آب، این محصول برای مدت…

Farmasi روغن درخت چای درمانی C تونا سرم صورتی و کرم و صابون

محصولات درمانی C تونا درمانی درخت چای فارماسی، با استفاده از روغن درخت چای، به پوست شما نرمی و تازگی می بخشد. این محصولات حاوی سرم سرد کننده با اثر درمانی و کرم مرطوب کننده است که پوست شما را آماده روز جدید می کند و موجب محافظت از پوست در برابر عوامل خارجی می شود. همچنین، صابون حاوی روغن درخت چای، پوست مختلط و چرب را تمیز و تازه می کند….

Farmasi کرم پوششی با SPF بالا و مات

کرم BB شماره 2 (باز کردن) از برند Farmasi یک کرم پوششی با SPF بالا و اثر مات است که برای انواع پوست مناسب است. این کرم دارای پوشش بالا و مقاومت در برابر آب/عرق ندارد. با استفاده از این کرم می‌توانید پوست خود را محافظت کرده و نقاط ضعف آن را پوشانده و زیباتر کنید. محصولی که با استفاده از فرمولاسیون منحصر به فرد خود، پوست شما را مرطوب نگه می‌دارد و احساس سبکی روی پوست ایجاد می‌کند….

نمایش 1–24 از 905 نتیجه

فیلتر براساس قیمت :