خرید محصولات برند Frudia فرودیا

محصولات ساخت برند Frudia – فرودیا در مجموع 54 کالا در این دسته با میانگین قیمت 0 تومان لیست شده. از برند frudia برای جنسیت زنانه، مردانه انواع محصولات سرم پوست، کرم صورت، ماسک پا تولید شده در کشور کره جنوبی با مبدا برند کره جنوبی و همچنین در ادامه عنوان و توضیحات آخرین محصولات Frudia – فرودیا آورده شده است.

Frudia روشن‌کننده پوست حاوی سرم مرکباتی ۵۰ گرم

سرم روشن‌کننده پوست فرودیا با وزن ۵۰ گرم، عصاره‌ی مرکبات باعث روشن‌تر شدن رنگ پوست شما حداقل ۲ درجه می‌شود. این محصول مزایای بالایی را برای مبارزه با حفاظت اضافی، روشن‌کردن و لکه‌ها بر روی پوست فراهم می‌کند. با تشکیلات طبیعی که دارد، پوست شما را روشن‌تر و درخشان‌تر می‌کند. همچنین با حاوی ۱۰۰٪ عصاره میوه، به شما کمک می‌کند تا از بوی خوشمزه‌ی آن لذت ببرید….

Frudia کرم روشن‌کننده مرطوب‌کننده 55 گرم

این کرم مرطوب‌کننده با حاوی ویتامین C به حفاظت از پوست کمک می‌کند. در حالی که مشکلات را برطرف می‌کند تا به حفظ رنگ و پوست با اثر روشن‌کنندگی کمک می‌کند. مرکبات دارای دو برابر مواد فلاونوئید نسبت به پرتقال هستند. کرم روشن‌کننده Frudia 61% عصاره مرکبات را داراست. باد Jeju، آفتاب گرم، انرژی قدرتمند ماندگاری ماندگاری تنجرین Jeju را دارد تا بتواند با طوفان زمستانی چالش برانگیز مقابله کند. به جای آب که برای مراقبت از پوست شناخته شده…

Frudia ماسک پاکن کننده هلوی باغ من

ماسک پاکن کننده پاهای هلوی باغ من یک ماسک خاص برای نرم کردن و ترمیم پاهای خشک و ترک خورده است. این ماسک حاوی اسید سالیسیلیک است که با حذف سلول‌های مرده پوست پاها را نرم و لطیف می‌کند. همچنین با رطوبت رسانی به پاهای خشک و ترک خورده، بوی بد پا را از بین می‌برد و به ترمیم آن کمک می‌کند. همچنین با حاوی منتول در ترکیباتش، به آرامش و استراحت پاهای خسته در انتهای روز کمک می‌کند….

نمایش 1–24 از 54 نتیجه