خرید محصولات برند Gillette Venus

محصولات ساخت برند Gillette Venus در مجموع 2 کالا در این دسته با میانگین قیمت 0 تومان لیست شده. از برند Gillette Venus برای جنسیت زنانه انواع محصولات تیغ ریش تراش و همچنین در ادامه عنوان و توضیحات آخرین محصولات Gillette Venus آورده شده است.

Gillette Venus دستگاه هیبرید شمشیرزنی +3 گیلت ونوس

با استفاده از دستگاه هیبرید شمشیرزنی گیلت ونوس، در هنگام اصلاح پوست، از خشک شدن، بریدن و تحریک پوست جلوگیری می‌شود. این دستگاه دارای 3 شمشیر زنی برای زنان طراحی شده است. نوار لوبریکانت این دستگاه امکان سرخوردن راحت شمشیر زنی را در حین اصلاح فراهم می‌کند و نتیجه‌ای صاف به دست می‌آورد. همچنین، با داشتن سر شمشیر قابل تعویض، زمان تعویض شمشیر زنی پس از تیز شدن تیغه‌ها به صورت کارآمد صورت می‌گیرد….

Gillette Venus زنانه تیغ اضافی خنک کننده ونوس بریز 4 تیکه

تیغ اضافی خنک کننده ونوس بریز زنانه توسط برند گیلت ونوس تولید شده است تا با مدل های تیغ اصلی گیلت شاور سازگار باشد. این تیغ دسترسی راحت به تمام خطوط بدن را برای شما فراهم می کند باتشکر از طراحی آسان برای خمیدن. به این ترتیب، ارائه‌ی اصلاح آسان را فراهم می کند. علاوه بر این، این یک امتیاز اضافی برای کاربران است. علاوه بر این، تیغ قابل تعویض که به سرعت قابل تعویض است، بسیار تحسین شده است….

نمایش دادن همه 2 نتیجه

فیلتر براساس قیمت :
صافی