خرید محصولات برند Huda Beauty هدی بیوتی

محصولات ساخت برند Huda Beauty – هدی بیوتی در مجموع 120 کالا در این دسته با میانگین قیمت 0 تومان لیست شده. از برند huda-beauty برای جنسیت انواع محصولات خط چشم، کانسیلر، کرم پودر تولید شده در کشور آمریکا با مبدا برند آمریکا و همچنین در ادامه عنوان و توضیحات آخرین محصولات Huda Beauty – هدی بیوتی آورده شده است.

Huda Beauty دقیق و آسان مایع لاینر دقیق

مایع لاینر دقیق Quick ‘n Easy Precision Liquid Liner از برند Huda Beauty با رنگ بسیار Vanta یک ابزار حرفه ای برای ایجاد آرایش چشم حرفه ای است. این مایع لاینر دارای قلمی بسیار نازک است که مقدار مداومی از محصول را برای یک بار استفاده جمع می کند و امکان استفاده آسان از آن را فراهم می کند. همچنین دارای قلمی بسیار نازک، قوی و انعطاف پذیر است که به شما کنترل بیشتری و فرمول بسیار سیاه و پیگمنت…

Huda Beauty رنگ پوشش مات درخشان فوق العاده 9 میلی لیتر

رنگ پوشش مات درخشان فوق العاده از برند Huda Beauty یک کانسیلر با پوشش بالا و فرمول مایع است که به راحتی روی پوست جذب می‌شود و باعث ایجاد پوشش مات و درخشان می‌شود. این کانسیلر با رنگ عسلی مناسب برای تمامی پوست‌ها است و از دوام بالایی برخوردار است. فرمول آبی/خشکی آن باعث می‌شود تا پوشش آن تا حدی ضد آب باشد و در تمامی شرایط ماندگاری داشته باشد….

Huda Beauty پایه ماتی لومینوس فیکس‌فیلتر 35 میلی‌لیتر

پایه ماتی لومینوس فیکس‌فیلتر 35 میلی‌لیتر از Huda Beauty با فرمول بهبود یافته به بازار بازگشته است! این پایه همان پوشش کامل و ماندگاری بلندمدت را که از فرمول مورد علاقه‌تان داشتید، ارائه می‌دهد. این کانسیلر نیز روشن، مات و بی‌بو است! بسیار ماندگار تا 24 ساعت، ضدانتقال، ضدعرق و مقاوم در برابر رطوبت و تعریق است….

نمایش 1–24 از 120 نتیجه

فیلتر براساس قیمت :
صافی