خرید محصولات برند Igora

محصولات ساخت برند Igora در مجموع 2 کالا در این دسته با میانگین قیمت 0 تومان لیست شده. از برند Igora برای جنسیت زنانه انواع محصولات محصولات رنگ مو، رنگ مو و همچنین در ادامه عنوان و توضیحات آخرین محصولات Igora آورده شده است.

Igora کرم اکسیدان 6 درصد حجم 1000 میلی لیتر

کرم اکسیدان 6 درصد حجم 1000 میلی لیتر یک محصول برند ایگورا است که برای باز کردن رنگ‌ها و اکسیدان‌ها استفاده می‌شود. این کرم دارای غلظت 6 درصد و حجم 1000 میلی لیتر می‌باشد. این محصول از ترکیبات با کیفیت بالا ساخته شده است و برای حفظ رنگ و ایجاد حجم و براقیت مورد استفاده قرار می‌گیرد. با استفاده از این کرم می‌توانید به راحتی رنگ موهای خود را تغییر دهید و به نتایج حرفه‌ای دست یابید….

Igora مایع کاهش رنگ مو نارنجی قرمز سری ویژه رویال 0 22

مایع کاهش رنگ مو نارنجی قرمز سری ویژه رویال 0-22 یک محصول برند ایگورا است که از آمونیا استفاده نمی‌کند و باعث تغییر رنگ مو به صورت دائمی می‌شود. این مایع دارای ویژگی ضد حساسیت بوده و حاوی مواد اکسیده نمی‌باشد. این محصول دارای قابلیت جهت‌دهی به رنگ‌های سرد است و امکان مخلوط کردن دمای ناخواسته با رنگ مورد نظر جهت نیترالیزه کردن آن را فراهم می‌کند. نسبت مخلوط: نیترالیزاسیون در طبقات 8 و 9، نیترالیزاسیون 5% از رنگ برای…

نمایش دادن همه 2 نتیجه

فیلتر براساس قیمت :
صافی