خرید محصولات برند Imew

محصولات ساخت برند Imew در مجموع 9 کالا در این دسته با میانگین قیمت 0 تومان لیست شده. از برند Imew انواع محصولات سرم پوست و همچنین در ادامه عنوان و توضیحات آخرین محصولات Imew آورده شده است.

Imew ژل شستشوی صورت آبی 125 میلی لیتر

احساس تازگی با شستشوی صورت آبی امیو! با ساختار سبک خود، به تمیز کردن پوست به آرامی کمک می کند و رطوبت طبیعی پوست را حفظ می کند و در عین حال آرایش های سخت را پاک می کند. روش استفاده: مقدار مناسبی را صبح و شب استفاده کنید، پوست را به آرامی ماساژ دهید و با آب بشویید….

Imew سرم تقویت‌کننده گیاه Centella 30 میلی‌لیتر

سرم Centella Asiatica Booster 03 از IMEW به مرطوب کردن پوست، تازه کردن و آرامش بخشیدن به پوست با مخلوط 2% سنتلا کمک می‌کند. استفاده: 2-3 قطره پس از تمیز کردن و تونر به پوست مالیده می‌شود. در صورت نیاز، می‌توانید چندین بار استفاده کنید یا قدرت خود را با اضافه کردن آن به مرطوب‌کننده روزانه افزایش دهید….

Imew آکوا بمب مرطوب کننده 50 میلی لیتر

آکوا بمب مرطوب کننده 50 میلی لیتر از IMEW یک مرطوب کننده پوست است که به تقویت باریکه رطوبتی پوست کمک می کند و باعث مرطوب شدن، صاف شدن، آرام کردن و آرام کردن پوست می شود. این محصول را می توانید روزانه و شبانه استفاده کنید و با ماساژ دادن به آرامی تا جذب شود….

نمایش دادن همه 9 نتیجه

فیلتر براساس قیمت :
صافی