خرید محصولات برند ISANA

محصولات ساخت برند ISANA در مجموع 4 کالا در این دسته با میانگین قیمت 0 تومان لیست شده. از برند ISANA برای جنسیت زنانه انواع محصولات کرم بدن، سرم و روغن مو، کرم صورت و همچنین در ادامه عنوان و توضیحات آخرین محصولات ISANA آورده شده است.

ISANA مرطوب کننده بدن هوشمند اوره برای پوست بسیار حساس 250 میلی لیتر

این محصول مرطوب کننده بدنی است که به طور ویژه برای انواع پوست بسیار حساس با 10٪ اوره تولید شده است. این لوسیون بدون رایحه برای انواع پوستی که حساس، حساس به آلرژی و حساس به تحریک هستند توصیه می شود. این محصول که به پوست مراقبت و مرطوب کننده ای ارائه می دهد، به دلیل فرمول ویژه ای که محتوای آن را تشکیل می دهد، پوست را آرام می کند. مرطوب کننده بدن ایسانا که برای استفاده روزانه مناسب…

ISANA محصول تقویت کننده موی گردویی 500 میلی لیتر

محصول تقویت کننده موی گردویی 500 میلی لیتر از برند ایسانا حاوی عصاره‌های گیاهی نعنا، گل بابونه و رزماری است که به تقویت موها کمک می‌کند. این محصول به پیشگیری از چربی موها کمک می‌کند و برای موهای عادی و سریع چرب مناسب است. حاوی آلانتوئین و پروویتامین B5 می‌باشد و از نظر پوستی تایید دارایی دارد….

ISANA لوسیون بدن با 5% یوره 300 میلی لیتر

لوسیون بدن ایسانا حاوی یوره، روغن شیا و پانتنول باعث مرطوب کردن پوست و حفظ رطوبت پوست می شود. این محصول مناسب برای زانوها و زانوها خشک هم می باشد و برای پوست های خشک مناسب است. این لوسیون حاوی 5% یوره است و برای 48 ساعت مرطوب کننده است. سازگاری پوست با این محصول توسط پزشکان پوست تایید شده است. این محصول وگان است و دارای pH سازگار با پوست است….

نمایش دادن همه 4 نتیجه

فیلتر براساس قیمت :
صافی