خرید محصولات برند Kelebek Kese

محصولات ساخت برند Kelebek Kese در مجموع 3 کالا در این دسته با میانگین قیمت 0 تومان لیست شده. از برند Kelebek Kese انواع محصولات ظرف صابون، حمام لیف و اسفنج و همچنین در ادامه عنوان و توضیحات آخرین محصولات Kelebek Kese آورده شده است.

Kelebek Kese محصولات سبونلوک سبز پاکت پروانه

محصولات سبونلوک سبز پاکت پروانه شامل یک سبونلوک پلاستیکی با رنگ سبز است که از جنس پلاستیک ساخته شده و با کیفیت بالا است. این محصول از برند پاکت پروانه است که به تولید محصولات بهداشتی با کیفیت معروف است. سبونلوک سبز پاکت پروانه انتخاب عالی برای استفاده در حمام یا آشپزخانه است و با طراحی زیبا و کاربردی، تمیز نگهداری از صابون را آسان می‌کند….

Kelebek Kese پوچ حمام ابریشم طبیعی پیک پیور

پوچ حمام ابریشم طبیعی پیک پیور، یک محصول بافت و اسفنج حمام است که از 100٪ ابریشم طبیعی تشکیل شده است. این پوچ برای پوست های معمولی مناسب است و بهتر است هر 10 روز یکبار استفاده شود. همراه با این پوچ دستورالعمل استفاده ارسال می شود. این ماده تمیز کننده طبیعی است و از تشکیل سلولیت به طور قابل توجهی جلوگیری می کند. لایه های مرده روی سطح پوست را حذف کرده و بازسازی پوست را فراهم می کند….

Kelebek Kese پوش آبجوی ضخیم واقعی فلوه 100٪ طبیعی برای پوست عادی

پوش آبجوی ضخیم واقعی فلوه 100٪ طبیعی (برای پوست عادی) شامل 1 عدد پوش ضخیم واقعی فلوه در بسته بندی است. این محصول از طناب های 100٪ طبیعی تهیه شده است. لازم به ذکر است: محصولات ما در جعبه شفاف خود ارسال می‌شوند. پوش دارای بافت ضخیم است و برای استفاده بهتر هر 10 روز یکبار مناسب است. همراه با دستورالعمل استفاده از پوش ارسال خواهد شد. این مواد طبیعی باعث جلوگیری از تشکیل سلولیت به طور قابل توجهی می‌شود….

نمایش دادن همه 3 نتیجه

فیلتر براساس قیمت :
صافی