خرید محصولات برند Kryolan کیرولان

محصولات ساخت برند Kryolan – کیرولان در مجموع 484 کالا در این دسته با میانگین قیمت 0 تومان لیست شده. از برند Kryolan انواع محصولات رژ لب، کانسیلر، کرم پودر و همچنین در ادامه عنوان و توضیحات آخرین محصولات Kryolan – کیرولان آورده شده است.

Kryolan پالت رژ لب 6 رنگ 30 گرم محصول لباس برند

پالت رژ لب 30 گرم – پالت رژ لب از 6 رنگ مختلف در پالت دایره ای راحت تشکیل شده است. پالت رژ لب ویژه نیازهای حرفه ای طراحی شده است. این محصول شامل 6 نوع مختلف است. ایده آل برای ظاهری کامل است. با فرمول ثابت خود، به مکانیزم ترمیم پوست به واسطه ویتامین E احیا می بخشد. این محصول 100٪ اصلی است. مرجوعیت محصولاتی که بسته بندی آنها باز شده است، پذیرفته نمی شود….

Kryolan کرم پنهان کننده بافت دار درماکالور 75005 D4

کرم پنهان کننده درماکالور 75005 D4 از برند کرایولان یک کرم پنهان کننده بافت دار با رنگ D4 است که دارای پیگمنت بسیار شدید و سازگار است. این کرم پنهان کننده تمام ناهمواری های رنگی را مخفی می کند و باعث تقویت رنگ پوست می شود. شما می توانید از این محصول به عنوان روشن کننده یا پایه آرایش استفاده کنید. این محصول دارای گواهی ضد حساسیت ECARF می باشد….

Kryolan پایه پوست بزرگ حجم ۵۵ میلی لیتر اسپراکالر®

اسپراکالر® پایه‌ای است که با کنسیلر موثر، مرطوب کننده پوست و بافت کرم محبوب، به نظر می‌رسد که اولین بار روی پوست اعمال شده است. با ۵۵ میلی لیتر محصول، می‌توانید با اسفنج مرطوب، برس یا دست‌های خود به پوست آماده آرایش خود اعمال کنید. با استفاده از این پایه، آرایش پوست را به نظر می‌رسد که اولین بار روی پوست اعمال شده است و تا آخر روز ماندگار است. با لمس کردن اسفنج دو بار، کافی است که برای…

نمایش 1–24 از 484 نتیجه