خرید محصولات برند L.A Colors لا کالرز

محصولات ساخت برند L.A Colors – لا کالرز در مجموع 80 کالا در این دسته با میانگین قیمت 0 تومان لیست شده. از برند L.A Colors انواع محصولات کرم پودر، رژگونه، کانسیلر و همچنین در ادامه عنوان و توضیحات آخرین محصولات L.A Colors – لا کالرز آورده شده است.

L.A Colors پایه مات تریلی عسل گرم 40 میلی لیتر

پایه مات تریلی عسل گرم 40 میلی لیتر از برند L.A Colors یک پایه با پوشش بالا و پایدار با فرمول مایع و پایان پودری است. این محصول دارای رنگبندی گسترده ای است که مناسب برای هر رنگ پوستی می باشد. با ترکیبات مختلف، این پایه به راحتی روی پوست جذب می شود و پوست را مات و بی نقص نگه می دارد. با استفاده از این پایه، می توانید ظاهری بی نقص و مات برای پوست خود ایجاد کنید….

L.A Colors برنزر رادیانس با رنگ‌های گرم و زیبا

این برنزر برای استفاده در تمام فصول ایده‌آل است، چه در تابستان گرم برای شما تاج و تخت بیشتری به پوستتان بدهد و چه در زمستان برای شما روشنایی بیشتری به پوستتان بدهد. با این برنزر می‌توانید شدت رنگ آن را به دلخواه افزایش دهید و پوست طبیعی‌ای ایجاد کنید، همانطور که شما می‌خواهید….

L.A Colors پایه مات تریلی بافت متوسط 40 میلی لیتر

پایه مات تریلی بافت متوسط 40 میلی لیتر از برند L.A Colors یک پایه مات با رنگ بی رنگ و فرم استیک است. این پایه بافت سبک و مخصوص پوست های چرب و مختلط است. فرمولاسیون آن حاوی عصاره های مرطوب کننده و ضد التهاب است که پوست را نرم و آرام می کند. با استفاده از این پایه، پوست شما ظاهری مات و بی نقص خواهد داشت….

نمایش 1–24 از 80 نتیجه

فیلتر براساس قیمت :
صافی