خرید محصولات برند Lacrima

محصولات ساخت برند Lacrima در مجموع 10 کالا در این دسته با میانگین قیمت 0 تومان لیست شده. از برند Lacrima انواع محصولات برس آرایش، برس و ابزار آرایشی و همچنین در ادامه عنوان و توضیحات آخرین محصولات Lacrima آورده شده است.

Lacrima برس سایه کوتاه و سایه زن لاکریما

برس سایه کوتاه و سایه زن لاکریما دارای برس های نرم و فشرده است که امکان استفاده ایده آل برای اپلیکیشن سایه چشم در فرم پودر را فراهم می کند. این برس به توزیع یکنواخت سایه بر روی پلکان چشم اجازه می دهد. مناسب برای ایجاد آرایش چشم سایه انداز و دودی. این برس اپلیکیشن سایه به مژه ها را آسان تر می کند. همچنین می توان از آن برای توزیع مداد چشم استفاده کرد….

Lacrima دو فیبر و برس روغنی و روغنی

برس دو فیبر و برس روغنی لاکریما دارای ساختار ویژه ای است. می توان از آن برای اعمال محصولات آرایشی مانند پودر، رژ و برونزر استفاده کرد. این برس از موهای بزرگ، صاف و فراوان تشکیل شده است. ساختار موهای نرم باعث می شود که به پوست لمس نرمی داشته باشد. این برس از ایجاد اثرات برس در هنگام اعمال آرایش جلوگیری می کند. این یک برس چند منظوره است….

Lacrima موچین مخلوط‌کننده طرحی

موچین مخلوط‌کننده لاکریما برای استفاده از محصولات مایع و کرمی آرایشی ایده‌آل است. با تشکیل موچ فنی، می‌توانید آرایش‌های طبیعی ایجاد کنید. مناسب برای محصولاتی مانند پودر پایه، رژ گونه، برنزه‌کننده. به شما کمک می‌کند تا آرایش پوست صافی داشته باشید. می‌توانید از آن برای ایجاد سایه استفاده کنید. ساختار موهای نرم، لمس ملايمی به پوست می‌کند….

نمایش دادن همه 10 نتیجه

فیلتر براساس قیمت :
صافی