خرید محصولات برند Lovely لاولی

محصولات ساخت برند Lovely – لاولی در مجموع 94 کالا در این دسته با میانگین قیمت 0 تومان لیست شده. از برند lovely برای جنسیت انواع محصولات خط چشم، برق لب، ریمل تولید شده در کشور italia با مبدا برند italia و همچنین در ادامه عنوان و توضیحات آخرین محصولات Lovely – لاولی آورده شده است.

Lovely آی لاینر سریع خشک سیاه پوشش دهنده چشم

آی لاینر سریع خشک سیاه پوشش دهنده چشم از برند Lovely یک آی لاینر مایع با خشک شدن سریع است که برای افرادی که در روزمره وقت کافی برای آرایش ندارند، مناسب است. همچنین برای مبتدیان در ماجرای آرایش، ایده آل است. اپلیکاتور سنتی آن به راحتی می‌تواند در امتداد پلک‌ها حرکت کرده و خط بسیار خوبی ایجاد کند. فرمول خشک کننده سریع این محصول از آلودگی آی لاینر به دلیل آرایش دائمی جلوگیری می‌کند. آی لاینر مایع با رنگ…

Lovely مداد چشم آبی لاولی

مداد چشم آبی لاولی به آرایش چشم شما ظاهری جذاب می‌دهد. این محصول با طراحی مدادی خود توجه را به خود جلب می‌کند و از مزیت استفاده آسان برخوردار است. آرایش ایده‌آلی را برای کسانی که آرایش کاربردی و حساس را ترجیح می‌دهند، ارائه می‌دهد. با ظرافت برجستگی چشم را تاکید می‌کند و آرایش شما را بدون آلودگی کامل می‌کند. با کمک مداد، استفاده‌ی طولانی مدتی فراهم می‌کند….

Lovely لب رنگی ماندگار شماره 16

لب رنگی ماندگار شماره 16 از برند Lovely یک رژ لب بسیار ماندگار و با کیفیت بالا است. این رژ لب بدون رنگ و بدون بو است و به راحتی روی لب ها اعمال می شود. فرمولاسیون خاص این رژ لب باعث می شود تا رنگ آن تا ساعت ها بدون لکه و بدون نیاز به تجدید مصرف باقی بماند. با استفاده از این محصول، لب های خود را براق و جذاب نشان دهید….

نمایش 1–24 از 94 نتیجه

فیلتر براساس قیمت :
صافی