خرید محصولات برند MATSU

محصولات ساخت برند MATSU در مجموع 2 کالا در این دسته با میانگین قیمت 0 تومان لیست شده. از برند MATSU برای جنسیت زنانه انواع محصولات اسپری مو، ماسک مو و همچنین در ادامه عنوان و توضیحات آخرین محصولات MATSU آورده شده است.

MATSU محافظت حرارتی برای موهای ضعیف و نیازمند اسپری مراقبت از مو ۲۰۰ میلی لیتر

اسپری حفاظت حرارتی روزانه موتسو، با فرمولاسیون ویژه‌ای که از رطوبت طبیعی موها محافظت می‌کند، موها را در برابر خشکی و آسیب‌های ناشی از دمای بالا محافظت می‌کند. این محصول با ایجاد یک سپر محافظتی حرارتی، موها را تقویت کرده و از آسیب‌های حرارتی محافظت می‌کند. برای استفاده از این اسپری، آن را به‌خوبی تکان دهید تا دو فرمول مختلف آن به‌طور یکنواخت مخلوط شوند. سپس از ریشه تا انتهای موها اسپری کنید و آن را به‌طور یکنواخت پخش کنید….

MATSU ماسک مراقبتی ترمیم‌کننده موی طبیعی 350 میلی‌لیتر

مجموعه ترمیم‌کننده موی متسو آخرین راهکاری است که موهای رنگ‌شده و آسیب‌دیده به دنبال بازسازی و جوانسازی هستند. این مجموعه با دارا بودن اسپیرولینا، آرگان و پانتنول طراحی شده است تا مقاومت لازم را به موهای فرسوده شما ببخشد و حیاتیتیت را به آنها بازگرداند. فرمول ترمیم‌کننده و بازسازی که به عمق مو نفوذ می‌کند، طراحی شده است تا آسیب‌های مو را تعمیر کرده و آنها را تازه‌بخشد. این مجموعه که هر بار استفاده، ترمیم قابل مشاهده‌ای در موها ایجاد…

نمایش دادن همه 2 نتیجه

فیلتر براساس قیمت :
صافی