خرید محصولات برند mia klinika

محصولات ساخت برند mia klinika در مجموع 3 کالا در این دسته با میانگین قیمت 0 تومان لیست شده. از برند mia klinika انواع محصولات سرم پوست، کرم صورت و همچنین در ادامه عنوان و توضیحات آخرین محصولات mia klinika آورده شده است.

mia klinika سرم اسید آزلاییک با اثر روشن کننده و مرطوب کننده برای پوست حساس

سرم اسید آزلاییک از Mia Klinika باعث افزایش روشنایی و ظاهر مرطوب کننده پوست حساس می‌شود. این سرم با روغن رویشی زینک، پانتنول و امینواسیدها تقویت شده است تا اثر مرطوب کننده داشته باشد. این محصول باعث حمایت از ظاهر تن پوست و ظاهر روشن پوست می‌شود. این سرم بدون نیاز به شستشو است و برای استفاده در روز و شب مناسب است. ترکیبات آن شامل آب، نیاسینامید، پروپیلن گلیکول، گلیسیرین، پلی‌گلیسرین-۶، پانتنول، اسید آزلاییک، عصاره برگ درخت چای، روی،…

mia klinika مرطوب کننده تقویت کننده باریکه برای پوست چرب

این کرم مرطوب کننده برای پوست چرب، با تنظیم تولید چربی اضافی، به باز کردن منافذ مسدود کمک می کند. به کاهش ظاهر پوست خشک و تنوع رنگ پوست کمک می کند. همچنین با نگه داشتن منافذ به طور عمیق تمیز شده و در نتیجه تنگ شدن کمک می کند. این کرم حاوی اسید هیالورونیک، اسید سالیسیلیک بازسازی کننده، اسید آزلاییک تنظیم کننده رنگ پوست، ریزه برگ ویلو و روغن زنجبیل است….

mia klinika تقویت کرم ترمیم کننده، تقویت کننده و مرطوب کننده باریکه

کرم مرطوب کننده تقویت کننده و مرطوب کننده تقویتی، تغذیه می‌کند و نرمی می‌دهد. در برابر تأثیرات خارجی محافظت می‌کند. به بازسازی باریکه پوست کمک می‌کند و آن را روشن و پرانرژی می‌کند. با بافت نرم و تمرکز شده‌اش، به جلوگیری از از دست دادن رطوبت با ارائه مرطوب کنندگی گسترده کمک می‌کند. با ترکیبات B5 و سرامیدش، به حفاظت از باریکه پوست در برابر عوامل خارجی کمک می‌کند. مواد موجود در این کرم شامل اسید هیالورونیک مرطوب کننده است….

نمایش دادن همه 3 نتیجه