خرید محصولات برند Native Base

محصولات ساخت برند Native Base در مجموع 3 کالا در این دسته با میانگین قیمت 0 تومان لیست شده. از برند Native Base برای جنسیت زنانه انواع محصولات ست مراقبت از مو و همچنین در ادامه عنوان و توضیحات آخرین محصولات Native Base آورده شده است.

Native Base صاف کننده حرفه ای مو کلاژن اصلاح کننده 1,000 میلی لیتر

صاف کننده حرفه ای مو – کلاژن اصلاح کننده 1,000 میلی لیتر یک محصول حرفه ای برای حفظ سلامت و زیبایی موهای شماست. این محصول از مارک Native Base با استفاده از کلاژن و کراتین، موها را تقویت کرده و انعطاف پذیری و شادابی آنها را بهبود می بخشد. با استفاده از این محصول، موهای شما از هر نوع مو و هر رنگی می توانند بهره مند شوند. صاف کننده حاوی سولفات نمی باشد و برای استفاده روزانه مناسب است….

Native Base مجموعه مراقبتی پس از کراتین نگهداری از موها

مجموعه مراقبتی پس از کراتین از برند Native Base برای حفظ و نگهداری از موهای شما طراحی شده است. این مجموعه شامل کرم مراقبتی پس از کراتین با حجم ۵۰۰ میلی لیتر و شامپو ادامه دهنده کراتین با حجم ۵۰۰ میلی لیتر می باشد. این محصولات حاوی کراتین ارگانیک بوده و بدون سولفات می باشند. با استفاده از این مجموعه، موهای شما از برق گرفتگی محافظت می شود و برای هر نوع مو مناسب می باشد….

Native Base روزانه درمان کراتین 1000 میلی لیتر

کراتین چیست؟ کراتین نوعی پروتئین است که باعث می‌شود موهای شما صاف، زنده و پرتراوت نظیر دندان‌ها، ناخن‌ها و موها شود. ساختار انعطاف‌پذیر موهای ما توسط کراتین حفاظت می‌شود. درمان روزانه کراتین Native Base به موها امکان می‌دهد تا به مدت 3-4 ماه یک صافی دائمی داشته باشند، موها را ترمیم می‌کند و آنها را با ظاهری نرم و صاف همراه می‌سازد. این مناسب برای استفاده برای انواع موها است که باعث می‌شود موها زنده و روشن‌تر به نظر بیایند،…

نمایش دادن همه 3 نتیجه

فیلتر براساس قیمت :
صافی