خرید محصولات برند Note Cosmetics

محصولات ساخت برند Note Cosmetics در مجموع 8 کالا در این دسته با میانگین قیمت 0 تومان لیست شده. از برند Note Cosmetics انواع محصولات کانسیلر، رژ لب، کرم BB و CC و همچنین در ادامه عنوان و توضیحات آخرین محصولات Note Cosmetics آورده شده است.

Note Cosmetics قلم پنهان کننده زیر چشم نوردهی کننده ۰۱ رز روشن

قلم پنهان کننده زیر چشم نوردهی کننده ۰۱ رز روشن از برند نوت کازمتیکس یک محصول بسیار کارآمد و کاربردی است. این قلم پنهان کننده به شما کمک می کند تا عیوب پوستی خود را پنهان کنید و به پوست شما نور و جوانی ببخشد. این محصول علائم خستگی پوست را کاهش می دهد و پوست شما را طوری تازه و درخشان نشان می دهد که تمام روزه احساس خوبی داشته باشید….

Note Cosmetics رژ لب با ساختار کرمی و پوشانندگی نیمه درخشان

رژ لب با ساختار کرمی و پوشانندگی نیمه درخشان یک محصول بسیار محبوب و با کیفیت است. این رژ لب دارای ساختاری کرمی و نیمه درخشان است که از رنگدهی بسیار بالایی برخوردار است. با استفاده از این رژ لب، رنگی بسیار شدید و جذاب بر روی لب‌های خود خواهید داشت. علاوه بر این، این رژ لب دارای تکمیل کننده‌ای نیمه درخشان است که زیبایی لب‌های شما را تکمیل می‌کند….

Note Cosmetics کرم صورت چندکاره با SPF 15 و خواص مرطوب کننده و پنهان کننده طبیعی

کرم BB نوت کوزمتیک، مرطوب کننده، اثر تنظیم کنندگی رنگ و ویژگی ترکیبی را به همراه دارد. بافت کرمی و سبک، پوشایی بالایی نسبت به پوست دارد و اجازه می دهد تا پوست تنفس کند. رنگ پوست را متعادل می کند، پوست را با پایان طبیعی و ماندگار صاف می کند. حاوی عصاره دانه گندم و عصاره مرکبات است که به خاطر قدرت تجدید سلولی قوی خود شناخته شده اند، کرم BB نوت کوزمتیک به مرطوب کردن، تازه کردن و…

نمایش دادن همه 8 نتیجه

فیلتر براساس قیمت :
صافی