خرید محصولات برند Olaplex اولاپلكس

محصولات ساخت برند Olaplex – اولاپلكس در مجموع 113 کالا در این دسته با میانگین قیمت 0 تومان لیست شده. از برند Olaplex برای جنسیت زنانه انواع محصولات نرم کننده مو، شامپو، سرم و روغن مو و همچنین در ادامه عنوان و توضیحات آخرین محصولات Olaplex – اولاپلكس آورده شده است.

Olaplex کرم مراقبت از انبار نگهداری شماره 5 باند 250 میلی لیتر

کرم مراقبت از انبار نگهداری شماره 5 باند 250 میلی لیتر اولاپلکس برای موهای آسیب دیده توسعه یافته است. این کرم موهای آسیب دیده و شکسته و انتهای مو را ترمیم می کند. مناسب برای تمام رنگ های مو. مناسب برای استفاده برای تمام انواع مو. مقدار مناسب محصول را بر روی موهای مرطوب بمالید. 3-5 دقیقه در مو منتظر بمانید و مو را بشویید. اثر مراقبت از مو نوع مو اثر اصلاح کننده…

Olaplex شامپو تقویت کننده باند N °.4C OLAPLEX با اثر پاک‌کننده 250 میلی‌لیتر

شامپو تقویت کننده باند N °.4C OLAPLEX با اثر پاک‌کننده 250 میلی‌لیتر، مناسب برای انواع مو، با تکنولوژی جدیدی برای نمایش موهای سالم‌تر شما. این شامپو به تعمیق موها را تمیز می‌کند و باعث حجم و نرمی بیشتر می‌شود. همچنین، روشنایی موها را بهبود می‌بخشد و رنگ آنها را زنده‌تر نشان می‌دهد. با استفاده یک بار در هفته به جای شامپو معمولی خود، نتایج تعمیر موهایتان را بهینه کنید….

Olaplex تقویت‌کننده و نگهدارنده روغن مو بدون وزن

این روغن مرکب مو را بدون افزایش وزن تعمیر می‌کند. همچنین یک محصول شکل‌دهنده است. با استفاده از این محصول، روشنایی، نرمی و قابلیت مو به طور قابل مشاهده افزایش می‌یابد. همچنین الکتریفیکاسیون و تورم مو را کمینه می‌کند و ساختار مو را تقویت و حفاظت می‌کند….

نمایش 1–24 از 113 نتیجه

فیلتر براساس قیمت :
صافی