خرید محصولات برند oriflame-giordani-gold اوریفلیم جوردانی گلد

محصولات ساخت برند oriflame-giordani-gold – اوریفلیم جوردانی گلد در مجموع 34 کالا در این دسته با میانگین قیمت 250,000 تومان لیست شده. از برند اوریف‌لیم برای جنسیت زنانه، مردانه انواع محصولات کرم بدن، آرایش، دیگر محصولات تولید شده در کشورهای سوئد، ایتالیا، فرانسه با مبدا برند sweden و همچنین در ادامه عنوان و توضیحات آخرین محصولات oriflame-giordani-gold – اوریفلیم جوردانی گلد آورده شده است.

کرم بدن معطر اسنزا 250 میل اوریفلیم جوردانی گلد Oriflame Giordani Gold

این کرم بدن مغذی با عطر درخشان و شاعرانه گلی چوبی جوردانی گلد اسنزا معطر شده است. غلظت بالایی از عطر دارد تا تجربه‌ای لوکس‌تر از عطر را هدیه دهد. به تنهایی یا به عنوان بیس برای ادکلن جوردانی گلد اسنزا شکوهمند است….

لوسیون بدن معطر 150 میل اوریفلیم جوردانی گلد Oriflame Giordani Gold

این لوسیون بدن معطر با عطری بسیار زنانه و باوقار، پوست را به طور زیبایی نرم و معطر می‌کند. عطر درخشان و مرطوب‌کننده آن، تمام بدن را نوازش می‌دهد. نرولی به عنوان نت اصلی، انرژی و سبک زندگی مدرن را القا می‌کند. به تنهایی یا با ادکلن استفاده شود….

دئودورانت رول ضد تعریق مردانه 50 میل اوریفلیم جوردانی گلد Oriflame Giordani Gold

یکی از ملزومات مردانه برای زیبایی و بهداشت روزمره، استفاده از دئودورانت است. در اینجا به بررسی دئودورانت رول-ئون ضد عرق برای مردان می‌پردازیم. ابتدا مشخصات محصول را بیان می‌کنیم: نام: دئودورانت رول-ئون مردانه مدل: 42204 سازنده: برند معروف حجم: 50 میلی‌لیتر نوع: رول-ئون این دئودورانت با ترکیبات مناسب، بدن را تا مدت زمان طولانی از بوی عرق محافظت می‌کند. قیمت مناسب و ظرفیت متوسط خرید دسترس‌تری فراهم می‌آورد. می‌تواند یکی از اقلام ضروری یک مرد باشد….

نمایش 1–24 از 34 نتیجه