خرید محصولات برند Oriflame OnColour

محصولات ساخت برند Oriflame OnColour در مجموع 8 کالا در این دسته با میانگین قیمت 260,000 تومان لیست شده. از برند OnColour انواع محصولات لاک ناخن، خط چشم، ریمل تولید شده در کشورهای سوئد، لهستان با مبدا برند sweden در سایزبندی های 5  ml.، 1,5  g.، 8  ml.، 4,24  g.، 3,5  ml. و همچنین در ادامه عنوان و توضیحات آخرین محصولات Oriflame OnColour آورده شده است.

توضیحات 3 از 8 کالا

لاک ناخن 5 میل اوریفلیم آنکالر Oriflame OnColour

رنگ ناخن را می‌توان یکی از بهترین راه‌های بیان سلیقه و شخصیت زیبایی‌خواهان دانست. امروز رنگ ناخن ژلی OnColour  را معرفی می‌کنیم.مشخصات محصول:نام: رنگ ناخن ژلی OnColourمدل: 45588سازنده: برند معروفمیزان: بسته‌های 10 میلی‌لیتریرنگ‌ها: متنوعفرمول OnColour ژلی باعث می‌شود تا رنگ دوام بیشتری داشته باشد.قیمت مناسب و بسته‌بندی شیک آن خرید آسان فراهم می‌کند.می‌تواند برای مناسبت‌های مختلف انتخاب شود. با ده‌ها رنگ، همیشه جذاب خواهد بود.

لاک ناخن 5 میل اوریفلیم آنکالر Oriflame OnColour

رنگ ناخن یکی از بهترین راه‌ها برای بیان سلیقه و شخصیت زنانه است. در ادامه به معرفی رنگ ناخن OnColour می‌پردازیم.مشخصات رنگ ناخن:نام: OnColourمدل: 40974سازنده: برند معروفمقادیر: بسته‌های 10 میلی‌لیتریرنگ‌ها: متعددOnColour با داشتن ترکیبات ارگانیک، بدون عارضه است. رنگ‌دهی یکنواخت دارد.فرمول ویژه‌اش اجازه می‌دهد بدون آسیب به ناخن، تا چند روز دوام داشته باشد.قیمت مقرون‌به‌صرفه و بسته‌بندی زیبا، تهیه آن را آسان کرده است.می‌تواند برای هر رویداد و مناسبتی انتخاب شود. ده‌ها رنگ جذاب دارد.

مداد چشم دوطرفه Perfect Duo آنکالر اوریفلیم

با مداد چشم دوطرفه Perfect Duo آنکالر اوریفلیم آرایشی خیره کننده و دو رنگ ایجاد کنید و از زببایی خود نهایت لذت را ببرید. مداد چشم دو طرفه آنکالر اوریفلیم با بافتی نرم و ابریشی به آسانی به کمک شما برای بوجود آوردن آرایشی بی نظیر می‌آید و با رنگ تقویت شده و ابریشمی پوششی یکدست ایجاد میکند. مشخصات مداد چشم دوطرفه آنکالر اوریفلیم استفاده آسان پوشش کامل و یکدست بافت نرم و ابریشمی ظاهر عالی و خیره کننده مناسب

نمایش دادن همه 17 نتیجه