خرید محصولات برند Osis

محصولات ساخت برند Osis در مجموع 2 کالا در این دسته با میانگین قیمت 0 تومان لیست شده. از برند Osis برای جنسیت زنانه انواع محصولات کرم حالت دهنده و واکس مو، فوم مو و همچنین در ادامه عنوان و توضیحات آخرین محصولات Osis آورده شده است.

Osis موم الیاف الاستیک تریل اوسیس

موم الاستیک الیاف تریل اوسیس یک محصول برند اوسیس است که به آرایش موهای شما کمک می کند. این محصول دارای ویژگی های آلی و نرمی متوسط است و برای انواع پوست مناسب است. این محصول با حجم 100 میلی لیتر عرضه می شود و به شکل پیست موجود است. موم الیاف الاستیک تریل اوسیس موهای شما را به شکل دلخواه شکل می دهد و باعث می شود که آرایش موی شما طولانی مدت ماندگاری داشته باشد….

Osis اسپری مو 200 میلی لیتر | حس مرطوب کننده مو، محافظت از گرما

اسپری اوسیس Air Whip، که هنگام استفاده از سشوار راحتی می‌آورد و موها را از آسیب حرارتی محافظت می‌کند، یک اسپری نرم‌کننده با قدرت نگهداری انعطاف‌پذیر است که احساس چسبندگی یا سختی را به جا نمی‌گذارد. وقتی به صورت لایه‌های متوالی استفاده می‌شود، قدرت چسبندگی افزایش می‌یابد. – حس مرطوب کننده به موها می‌دهد. چگونه استفاده کنید؟ قبل از استفاده کاملاً تکان دهید. بطری را به روی سر برگردانید. روی موهای مرطوب پخش کرده و قبل از خشک کردن موها…

نمایش دادن همه 2 نتیجه

فیلتر براساس قیمت :
صافی