خرید محصولات برند Parmex

محصولات ساخت برند Parmex در مجموع 4 کالا در این دسته با میانگین قیمت 0 تومان لیست شده. از برند Parmex انواع محصولات پولیش ناخن و همچنین در ادامه عنوان و توضیحات آخرین محصولات Parmex آورده شده است.

Parmex اسید استاتون گل رویایی انار صورتی 200 میلی لیتر

این محصول اسید استاتون گل رویایی انار صورتی با برند پارمکس، یک محلول حذف رنگ ناخن است که با استفاده از اسید استاتون تهیه شده است. این محصول مخصوصاً برای حذف رنگ ناخن‌های پر رنگ و مقاوم به‌کار می‌رود. این محلول حاوی عطر گل رویایی انار صورتی است که بویی خوشایند و معطر به ناخن‌ها می‌دهد. با حجم 200 میلی لیتر، این محصول در بطری‌های قابل بازیافت عرضه می‌شود….

Parmex ضد عفونی کننده ناخن های بوی هایاسینت 200 میلی لیتری با رنگ بنفش

ضد عفونی کننده ناخن هایاسینت 200 میلی لیتری با رنگ بنفش از برند پارمکس یک محصول بسیار موثر و با کیفیت بالا برای از بین بردن رنگ ناخن و تمیز کردن ناخن ها است. این محصول از مواد ضد عفونی کننده قوی استفاده می کند و بوی دلپذیر هایاسینت دارد که تجربه استفاده از آن را برای شما لذت بخش می کند. با حجم 200 میلی لیتر، این محصول بسیار کارآمد و اقتصادی است و به راحتی قابل حمل است….

Parmex زنگبیل بوی سومبول دارای استاتون بنفش 125 میلی لیتر

استاتون بنفش زنگبیل بوی سومبول از برند پارمکس یک محصول حذف رنگ ناخن با بوی مطبوع سومبول است. این محصول با حاوی استاتون، به طور مؤثر رنگ ناخن را حذف می‌کند و بوی دلپذیر سومبول را بر روی ناخن‌ها می‌گذارد. با استفاده از این محصول می‌توانید به راحتی رنگ ناخن خود را تغییر دهید و در عین حال از بوی مطبوع سومبول لذت ببرید. این محصول به صورت بطری عرضه می‌شود و حاوی 125 میلی لیتر محتوا است….

نمایش دادن همه 4 نتیجه

فیلتر براساس قیمت :
صافی