خرید محصولات برند Rimu Health Products

محصولات ساخت برند Rimu Health Products در مجموع 2 کالا در این دسته با میانگین قیمت 0 تومان لیست شده. از برند Rimu Health Products انواع محصولات کرم صورت، سرم پوست و همچنین در ادامه عنوان و توضیحات آخرین محصولات Rimu Health Products آورده شده است.

Rimu Health Products تنظیم کننده رنگ پوست و کرم مرطوب کننده یکپارچه 50 میلی لیتر (اسید هیالورونیک نیاسینامید)

این کرم صورت مرطوب کننده و تنظیم کننده رنگ پوست، حاوی اسید هیالورونیک و نیاسینامید است. این محصول از برند Rimu Health Products طراحی شده است و برای انواع پوست مناسب است. این کرم حاوی ویژگی های ضد پیری و بدون سولفات می باشد. با حجم 50 میلی لیتر، این کرم صورت از اسید هیالورونیک برای مرطوب کردن پوست استفاده می کند و دارای SPF نیست….

Rimu Health Products روشن‌کننده پوست، سرم متعادل‌کننده رنگ پوست و ضد‌لک آربوتین 30 میلی‌لیتر

سرم آربوتین 2 + اسید هیالورونیک 30 میلی‌لیتر: این سرم با حجم 30 میلی‌لیتر با حاوی اسید هیالورونیک و پشتیبانی گیاهی، مرطوبت و مراقبت شدیدی را فراهم می‌کند و به جلوگیری از عدم تعادل رنگ پوست و لک‌های پوست کمک می‌کند. استفاده منظم از این سرم باعث پشتیبانی از پوست برای رسیدن به ظاهر روشن، درخشان و زنده می‌شود. این محصول برای افرادی با لک‌های تیره پوست (لک‌های بارداری، لک‌های آفتاب، لک‌های جوش، لک‌های پیری) مناسب است. این محصول تحت…

نمایش دادن همه 2 نتیجه

فیلتر براساس قیمت :