خرید محصولات برند Venalisa

محصولات ساخت برند Venalisa در مجموع 4 کالا در این دسته با میانگین قیمت 0 تومان لیست شده. از برند Venalisa انواع محصولات مراقبت از ناخن، ناخن مصنوعی و لوازم جانبی و همچنین در ادامه عنوان و توضیحات آخرین محصولات Venalisa آورده شده است.

Venalisa دستگاه استریل سوزن ضدعفونی کننده دستگاه استریلیزاسیون

این دستگاه استریل سوزن ضدعفونی کننده دستگاه استریلیزاسیون دارای صفحه نمایش دیجیتال و قابلیت 360 درجه گرمای بالا است. این دستگاه از تکنولوژی برتری برای ضدعفونی کردن و استریل کردن قطعات ناخن استفاده می کند. با استفاده از این دستگاه می توانید به سادگی و به طور موثری ابزارهای ناخن خود را تمیز کرده و از عفونت های ناخن جلوگیری کنید….

Venalisa دستگاه جمع‌آوری گرد و غبار ناخن پروتز میزی ۶۰ وات

دستگاه جمع‌آوری گرد و غبار ناخن پروتز میزی ۶۰ وات از برند Venalisa، یک ابزار حرفه‌ای برای جمع‌آوری گرد و غبار ناخن‌های پروتزی است. این دستگاه دارای قدرت ۶۰ وات بوده و با دو قطعه پودر ناخن عملکرد قدرتمندی دارد. شما می‌توانید این دستگاه را با برش میز ناخن خود به اندازه‌های مناسب، در میز خود نصب کنید….

Venalisa دستگاه استریل سرد بلک با حجم ۱۲ لیتر

دستگاه استریل سرد بلک با حجم ۱۲ لیتر از برند Venalisa یک دستگاه استریل سرد بسیار کارآمد برای مراقبت از ناخن است. این دستگاه از تکنولوژی برتری برای ایجاد حرارت بالا برای استریل سازی استفاده می کند و به راحتی باعث از بین بردن باکتری ها و ویروس ها می شود. با استفاده از این دستگاه، مشتریان می توانند از ناخن های خود به طور کامل محافظت کنند و از عفونت های ناخن جلوگیری کنند. این دستگاه دارای ظرفیت ۱۲…

نمایش دادن همه 4 نتیجه

فیلتر براساس قیمت :
صافی