خرید محصولات برند wella Professionals

محصولات ساخت برند wella Professionals در مجموع 8 کالا در این دسته با میانگین قیمت 0 تومان لیست شده. از برند wella Professionals برای جنسیت زنانه، مردانه انواع محصولات نرم کننده مو، سرم و روغن مو، شامپو و همچنین در ادامه عنوان و توضیحات آخرین محصولات wella Professionals آورده شده است.

wella Professionals محصول تقویت کننده مو کرم مراقبت از موهای بازسازی شده 1000 میلی لیتر

در این بازسازی کننده فوری Wella Professional Elements، موهای بازسازی شده توسط مواد مغذی این کرم مراقبت از موها، صافی و درخشندگی می یابند. این کرم باعث ترطیب موها می شود و آنها را در برابر تورم یا شکستگی محافظت می کند. این مجموعه محصولات حاوی ملایمترین محصولات مراقبت از موی Wella Professionals است که با گسترش روند ماکروی پوست سر و افزایش طبیعیت و اثرات زیست محیطی در سطح کلی برند، این مجموعه از استانداردهای بالاتر صنعتی آگاه است….

wella Professionals مایع موی حرفه ای 100 میلی لیتر

مایع موی حرفه ای 100 میلی لیتر از Wella Professionals یک محصول برتر برای حفظ سلامت و زیبایی موهای شماست. این مایع حاوی فرمولاسیون منحصر به فردی است که به موهای شما درخشش و رطوبت لازم را می‌بخشد. با استفاده از این محصول، موهای شما به طور قابل ملاحظه‌ای درخشان‌تر و سالم‌تر خواهند بود. این مایع برای هر نوع مویی مناسب است و می‌تواند حجم و زیبایی موهای شما را افزایش دهد….

wella Professionals مایحتراق مردانه حجم دهنده مو ولا سیستم پروفشنال

شامپو مردانه ولا سیستم پروفشنال من انرژی با فرمولاسیون ویژه برای مردان توسط ولا حرفه ای توسعه یافته است تا موها را احیا و درخشان کند. و تمیز کند. این شامپو به با فرمول سبک خود به مو کمک می کند تا مقاومت بیشتری در برابر فشار روزانه داشته باشد. این اجازه را به مو می دهد که ظاهر پرتراکم تری داشته باشد. سپس آبکشی کنید….

نمایش دادن همه 8 نتیجه