آموزش و چگونه ها

چطوری موهای خوب و پر پشتی داشته باشم؟

چطوری موهای پر پشت داشته باشم

هیچ چیز به اندازه موهایی که پرپشت هستند، به شما اعتماد به نفس نمی‌دهد. خبر خوب اینکه رسیدن به این موها آسانتر از آن است که فکر می‌کنید. حالا چگونه بعد از دوش می‌توانیم موهای ضخیمی داشته باشیم با هم یاد می‌گیریم.

1. شامپو و کرم مو

راز داشتن موهای فوق‌العاده پرپشت، استفاده از شامپو و کرم موهایی است که مخصوص پرپشت کردن موها تولید شده. در شستن موها از ریشه ها شروع کنید سپس به سمت ساقه ها و نوک موها ادامه دهید.

2. تکنیک خشک کردن مو

حالا که به خوبی موها شسته شده و آبکشی شده‌اند خشک کردن آنها را شروع می‌کنیم. از یک تکنیک هوشمند برای پرپشت کردن استفاده کنید؛ موهایتان را به رشته های کم تقسیم کنید و با یک برس گرد با دندانه‌های نازک، موها را از ریشه به کمک سشوار خشک کنید.
نکته: سشوار را خیلی نزدیک و مستقیم به سمت موهایتان نگیرید.

 

اسپری شامپو خشک حجم دهنده

3. شامپوی خشک

برای تقویت پرپشتی موهایتان یکی از رازهای براشینگ‌کارهای حرفه ای را استفاده کنید؛ شامپوی خشک اوریفلیم! به خوبی شامپو را تکان بدهید و از فاصله بیست سانتیمتری به موهایتان بزنید. البته دوباره از ریشه شروع و سپس ساقه ها و نوک موها را بزنید.

4. به موهایتان جانی دوباره بدهید

حالا که ریشه ها پرپشت شده‌اند، نوبت به ساقه موهایتان رسیده. راز دوم متخصصان و براشینگ‌کارها برس STYLER 3D CURL است. این برس ساده اما بسیار تاثیر گذار به موهایتان موج‌های زیبایی خواهد داد.

 

اوریفلیم cc

5. مراقبت و محافظت از موهایتان را فراموش نکنید

و در آخر از کرم مو cc هیریکس، یعنی اسپری محافظت کامل استفاده کنید. در حالی که به موهای شما درخشندگی می‌دهد، موهای شما را مهر و موم کرده و از موخوره و وزی مو هم جلوگیری می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید