آموزش و چگونه ها

ساده ترین راه مراقبت از موها و آبرسانی به موها در خانه

ساده ترین راه مراقبت از موها و آبرسانی به موها در خانه

آیا برای موهای خسته و آسیب دیده خود به دنبال راه‌حل هستید؟ راه‌حل خیلی ساده است! مراقبت از مو و آبرسانی آنها؛ با چند محصول هوشمند موهایتان را می‌توانید آبرسانی کنید. زمانی که به طور منظم از موهایتان مراقبت و آبرسانی کنید، با گذشت زمان موهای آسیب دیده و خشک شما به موهایی نرم و براق تبدیل خواهند شد.

 

نقش شامپو و کرم مو در مراقبت

قدم اول: از شامپو و کرم مو استفاده کنید،
برای جان گرفتن دوباره موهایتان از شامپو و کرم مو استفاده کنید و درمان و مراقبت از موهایتان را شروع کنید. این قدم برای ترمیم و نوسازی موهای آسیب دیده شما بسیار مهم است.

 

ماسک مو و نوسازی در مراقبت از مو

قدم دوم: با ماسک مو، موهایتان را تغذیه کنید.
ماسک مغذی را از ریشه مو تا نوک موهایتان بزنید. بعد به کمک یک شانه دندانه دار پهن به صورت مساوی پخششان کنید. اگر فکر می‌کنید موهایتان به تغذیه بیشتری نیاز دارند، موهایتان را گوجه ای بالای سرتان جمع کنید و پنج دقیقه به حال خودشان بگذارید. و در آخر موهایتان را به خوبی آبکشی کنید.

 

آبرسانی و نقش برس مو

قدم سوم: موهای خود را باز کنید.
بعد از آبکشی موهایتان را با یک برس پهن شانه کنید. استفاده از برس پهن برای موهای خیس مهم است زیرا که موی خیس حساستر است و هدف ما مراقبت از موهایمان است؛ در آخر برای نرم کردن موهایتان دو الی سه قطره سرم به موهایتان بزنید.

 

مراقبت در خشک کردن موها

قدم چهارم: موهایتان را خشک کنید.
موهایتان برای خشک شدن آماده هستند. برای سریعتر خشک کردن و مراقبت از برس‌های سوراخ‌دار استفاده کنید. این سوراخ‌ها به گردش هوا در موهایتان کمک می‌کنند. و این باعث می‌شود که موهایتان گرمای زیادی را به مدت طولانی متحمل نشوند.

 

سرم و اسپری تقویت کننده برای آبرسانی

قدم پنجم: با سرم از آنها مراقبت کنید.
اگر موهای خشک و حساسی دارید و می خواهید موهای براق و نرمی داشته باشید از یک قطره سرم در نوک و ساقه موهایتان استفاده کنید. و در قدم آخر مراقبت از موهایتان، از اسپری تقویت کننده استفاده کنید. با این کار موهای شما پرپشت‌تر و سالم‌تر به نظر می‌رسند. و حالا از موهای زیبای خود لذت ببرید!

دیدگاهتان را بنویسید