دسته‌بندی نشده

داستان عطر اکلت مون اوریفلیم ECLAT MON

داستان عطر اکلت مون اوریفلیم

در این مقاله قرار است با عطر اکلت مون آشنا شویم! استاد معروف پاریسی از ظرافت ساده فرانسوی‌ها اما شیک شده ECLAT MON PARFUM می‌گوید.

 

به نظر شما ظرافت پاریسی چیست؟

برای کسی که تمام زندگی اش را در پاریس زندگی کرده هم توضیح این مسئله بسیار سخت است. فکر می‌کنم این را می‌توانیم از مادرها و مادربزرگ هایمان یاد بگیریم. باید بگویم از کوچک‌ترین جزئیات تا بزرگترین اتفاقات زندگیمان یک بازتاب زیبا از هنر زندگی کردن است و این یعنی همان ظرافت پاریسی! این ظرافت زمانی که به یک کافه می‌رویم از شالی که انتخاب می‌کنیم تا ادکلنی که استفاده می‌کنیم، در همه جزئیات پنهان است.

پاریس اکلت مون اوریفلیم

 

دلیل خاص بودن این فرمول؟

هم به عنوان یک عطرساز و هم یک پاریسی، این پروژه برای من یک رویا بود. می‌خواستم در یک شیشه، دنیای پیچیده ترین و ظریف ترین زن پاریس را جا دهم. برای اینکار از Delaire Boudoir و زنبق سفید (Iris acutiloba) ارزشمند استفاده کردم

چرا ارزشمند!؟

کارگاه عطرسازی Delaire Boudoir، در ساخت ادکلن‌ها و پرفیوم‌ها یا همان عطرهای نمادین دنیا تلاش قابل تقدیری از خود نشان داده و بیش از ۱۴۰ سال است که با گیاهان و گل های خاص بوهای بی همتا طراحی کرده‌اند. به همین دلیل است که استفاده از یادداشت‌ها و روش‌های Delaire Boudoir یک فرصت با ارزش برای طراحی فرمول این عطر بوده است. همچنین زنبق سفید در صنعت عطر سازی یک گوهر نایاب است که به گل طلائی عطرسازها نیز مشهور است به همین دلیل این گل بین عطرسازها بسیار خاص کم یاب و ارزشمند است.

 

عطر اکلت مون اوریفلیم شیکولات

 

وقتی ادکلن را در دستتان گرفتید چه احساسی داشتید؟

به دلیل اینکه در ساخت این ادکلن سهمی داشتم به خودم افتخار کردم. حس می‌کردم کار بی نظیری انجام داده‌ام؛ هم مدرن و هم بدون زمان… یادداشت های Delaire را مدرنیته کردم و بهترین قسمت های زنبق سفید را انتخاب کردم. و در نهایت ادکلن Eclat Mon را پر از ظرافت و در عین پیچیدگی طراحی کردم. این ادکلن، یک ادکلن با سطح بالا و با‌ارزش است. و مهمتر از همه می‌توانم بگویم پاریس در این شیشه ادکلن پنهان شده است.

 

خرید عطر اکلت مون

لازم به ذکر است این عطر خاص فرانسوی در اکثر فروشگاه های معتبر و مجاز کشور عرضه می‌شود. همچنین شیکولات تلاش کرده است همیشه این پرفیوم شگفت انگیز را در انبار خود آماده ارسال و موجود داشته باشد. تا طرفداران و مصرف کنندگان این عطر همیشه امکان تهیه آن را داشته باشند. برای خرید عطر اکلت مون اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید