آموزش و چگونه ها

راز های مراقبت از پوست برای مبتدی ها 😍 اینو از دست نده!

راز های زیبایی پوست مراقبت از پوست برای مبتدی ها شیکولات

هرچقدر بیشتر از پوستتان مراقبت کنید همانقدر هم بازخورد خوبی می‌گیرید. اگر با خود می‌گویید که مراقبت از پوست را چگونه و از کجا شروع کنم؟ این نوشته راهنمای خوبی برای شما می‌شود.

 

برای مراقبت از پوستتان دیر نکنید!

با افزایش سن پوست شما همچنان جوان و شاداب به نظر می‌رسد؟ این مسئله به این معنی نیست که شما نیازی به مراقبت پوست و محصولات مخصوص نیازی ندارید. هرچقدر زودتر شروع به استفاده از محصولات ضد پیری کنید، پوستتان هم همانقدر زیبا و شاداب به نظر می‌رسد.

 

پوستتان را بشناسید!

برای تمیز کردن و مرطوب کردن پوستتان و فراتر از آن اول لازم است که پوستتان را بشناسید. قبل از شروع و تعیین برنامه مراقبت از پوستتان، برچسپ ها و توضیحات محصولات را به خوبی بخوانید، توصیه های متخصصین را با دقت گوش دهید و هر محصولی که می‌خواهید استفاده کنید را ابتدا در یک قسمت کوچک از پوستتان آزمایش کنید. بنابراین، پوستتان را به خوبی می‌شناسید و متوجه می‌شوید که کدام محصولات را باید استفاده کنید‌ برای مثال اگر پوستتان خشک است باید از مرطوب کننده های قوی و پاک کننده ها با خاصیت قوی مرطوب کنندگی استفاده کنید.

 

روزی دوبار به پوستتان سلام کنید!

اکثر محصولات مراقبت از پوست، فاکتور های روز و شب را ارائه می‌کنند که فایده های متفاوت برای پوست شما دارند. به همین دلیل اگر روزی یکبار ازین محصولات استفاده کنید، شما از تمام فایده های آنها بهره نبرده اید. اگر روزی دوبار قدم به قدم مراقبت از پوست را انجام دهید، هم تغییر در پوست خود را خواهید دید و هم پوستتان از شما تشکر می‌کند.

 

ماسک ها را بردارید، زیباییتان را نشان دهید!

ماسک ها یک کامل کننده عالی در مراقبت از پوست هستند. پوستتان را لطیف، قوی ، نوسازی و تمام نیازهایش را برآورده کنید. یکی از ماسک های NOV AGE را انتخاب کنید و در طول چهار هفته، هفتگی دوبار می‌توانید استفاده کنید.

 

فراتر از مراقبت از پوست

در برنامه مراقبت، می‌توانید از محصولات ضد چروک و همینطور بستن منافذ استفاده کنید و از فواید آنها بهره بگیرید. برای مثال محصولاتی مانند NOV AGE SKIN CARE BASE که غنی شده از پروبیوتیک دریا هستند، در کم کردن و کوچک کردن منافذ تاثید بالایی دارد و از نظر بالینی تایید شده است. و همچنین برای پوست شما یک مرطوب کننده خوب است.

 

از پوست خود در برابر اشعه های مضر خورشید محافظت کنید

محافظت از پوست در برابر اشعه های خورشید زمستان و تابستان ندارد. حتی اگر در یک روز ابری هستید اشعه های UV می‌توانند به پوستتان آسیب برسانند. به همین دلیل از محصولاتی که دارای SPF هستند، چهار فصل، روز و شب و بیست و چهار ساعته پوستتان را محافظت می کنند.، استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید