دسته‌بندی نشده

تاریخچه اوریفلیم ، تاریخچه کوتاهی از اوریف‌لیم 50 ساله از سوئد

همه چیز از سال 1967 یعنی 1346 شروع شد ، در یک دفتر کوچک دو اتاقه در مرکز استکهلم دو برادر ، جوناس و رابرت آف جوکنیک و دوستشان بنگت هلستن ، نشسته بودند و درباره آرزوهایشان صحبت می‌کردند. آنها می‌خواستند شرکتی متفاوت ایجاد کنند که نوع متفاوتی از محصول و خدمت را ارائه دهد. آنها به این فکر افتادند که محصولات زیبایی الهام گرفته از طبیعت سوئدی را ارائه دهند. در آن زمان بعد از جنگ جهانی دوم شرکت زیبایی بنظر کاری غیر ممکن و بی‌فایده‌ای می‌آمد چه‌کسی در ان شرایط به زیبایی اهمیت میداد به ویژه در سوئد 50 سال پیش. اما این گفتگو و ایده آغازگر یک ماجراجویی باورنکردنی بود که بیش از 50 سال بعد همچنان الهام بخش است. که در اینجا قرار است تاریخچه اوریفلیم را مطالعه کنیم.

امروز اوریف لیم با بیش از 3 میلیون شریک تجاری مستقل که محصولات زیبایی و سلامتی این شرکت را در سراسر جهان تبلیغ و عرضه می کنند یکی از بزرگترین شرکت‌های تولید کننده آرایشی و زیبایی در جهان است ، در بیش از 60 بازار حضور دارد. ولی در این مسیر پرهیجان چه اتفاقاتی افتاده است؟

 

نکات برجسته‌ای از تاریخچه اوریفلیم

 

1967 – ارائه اولین محصولات

اولین محصولات اوریفلیم

محصولات ما در ابتدا از کرم‌های پوست ، رژ لب و ریمل مژه و ابرو تشکیل شده بودند، تمام محصولات مراقبت از پوست بر اساس عصاره‌ گیاهی و گیاهان موجود در سوئد تهیه شده بودند. بنیانگذاران ما اصرار داشتند که هیچ محصولی را روی حیوانات آزمایش نکنیم! یک طرز فکر پیشگام در آن زمان.

 

1970 – روشی ابتکاری در فروش

تاریخچه اوریفلیم کاتالوگ های اوریفلیم
بجای مهمانی گرفتن‌ها ما روش‌های جدید را امتحان می‌کردیم و بر روی فروش بدون واسطه تمرکز داشتیم. ما در آگوست 1970 اولین کاتالوگ محصولات اوریفلیم را به تعداد 1000 نسخه چاپ کردیم

 

1970 – محصولات Tender Care ارائه شدند

محصولات Tender Care اوریفلیم
برای اولین بار محصولات Tender Care به عنوان کرم دور چشم فروخته شد، این محصولات به دلیل خاصیت تسکین دهنده و مرطوب کننده خارق العاده خود بر روی پوست خشک به شهرت رسیدند. بعد از سال‌های طولانی همچنان با بیش از 40 میلیون واحد فروش پر فروش‌ترین محصولات‌ما هستند.

 

1982 – بورس لندن

اوریفلیم در بورس لندن
اوریف لیم در بورس اوراق بهادار لندن ، اولین شرکت خارجی بود که بعد از جنگ جهانی دوم وارد بورس بریتانیا شد.

 

1997 – وب‌سایت اوریفلیم آنلاین شد

وبسایت اوریفلیم
درگاه اینترنتی شرکت oriflame.com در این سال برای اولین بر روی بستر اینترنت آنلاین شد.

 

1999 – بنیاد جهانی کودکانه

بنیاد کودکان اوریفلیم
اوریفلیم همراه با ملکه سیلویا سوئد سازمان حمایتی‌ای را بنیان‌گذاری کرد که در سراسر جهان از کودکانه‌های کودکان حمایت آگاهی بخشی می‌کنند بخصوص دختران نیازمند به حمایت

 

2008 – مرکز تحقیق و توسعه افتتاح شد

مرکز تحقیق و توسعه اوریفلیم
راه‌اندازی مرکز پیشرفته تحقیق و توسعه برای آزمایش‌های تخصصی بالینی، بعد از گذراندن آزمایش‌ها و مراحل پیچیده در این بخش محصولات بر روی افراد واقعی آزمایش می‌شوند تا ننایج واقعی بدست‌آید.

 

2009 – موسسه تحقیقات پوست افتتاح شد

مرکز آزمایشگاهی اوریفلیم
اینجا در استکهلم ، متخصصان برجسته ما کار بر روی پروژه‌های تحقیقاتی پوست را با هدف تولید نوآوری‌های منحصر به فرد بعدی برای مراقبت از پوست شما را آغاز کرده‌اند

 

EcoBeauty – 2011 راه‌اندازی شد

محصولات 2011 - Ecobeauty launches
اوریفلیم پیشگام، طبیعی و حامی محیط زیست. زمانی که EcoBeauty توسط اوریفلیم راه‌اندازی شد. اولین در زمینه لوازم‌آرایشی بود که با چهار سازمان مستقل جهانی برای حمایت از محیط زیست همکاری می‌کرد. با سازمان‌های Fairtrade, Ecocert, جامعه‌ی گیاه‌خواران و شورا نظارت بر جنگل‌ها

 

2015 – محصولات NovAge راه اندازی شد

محصولات NovAge ناوایج اوریفلیم
بزرگترین نو‌آوری ما در زمینه مراقبت از پوست یک فن‌آوری جدید و پیشگام که توانایی بازگردانی قابلیت ارتجاعی پوست و جوان سازی را دارد این ویژگی NovAge اثبات و ثبت رسیده است.

 

2017 – جشن 50 سالگی اوریفلیم

تولد پنجاه سالگی اوریفلیم
ما در سال 2017 پنجاه سالگی‌مان را جشن گرفتیم و مشتاقانه منتظر 50 آینده‌ایم.

 

خواندن سرگذشت این شرکت پیر هیجان انگیز است. تاریخچه اوریفلیم اتفاقات خوب زیادی دارد و نشان‌دهنده پیشرفت روزافزون این مجموعه قدیمی است.

منبع ما برای تاریخچه اوریفلیم: Oriflame History

 

 

راهنمای خرید محصولات اوریفلیم

ما در تیم شیکولات بعد از سال‌ها عمده فروشی تصمیم به ارائه کالا بصورت خرده فروشی گرفتیم و در سال ۹۹ وب‌سایت شیکولات را افتتاح کردیم تا با ارائه تجربه خریدی متفاوت همه روزه فهرست مشتریان وفادار خود را طولانی‌تر کنیم.
هدف ما ارائه قیمت‌های رقابتی همراه با پشتیبانی متفاوت و تضمین اصالت کالا است.

برای جستجو و خرید محصولات اوریفلیم کلیک کنید

همچنین دو خبر خوب برای شما داریم 🙂
۱ – ارسال کالا به سراسر ایران رایگان است! 📦
۲ – داخل بسته‌های شیکولات دنبال شکلات بگردید 🍫

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *