آموزش و چگونه ها

راز خرید و انتخاب هدیه برای تولد خانوم ها 🎂 راهنمای سورپرایزی شیکولاتی 🎁

راز خرید و انتخاب هدیه برای تولد خانوم ها راهنمای سورپرایزی شیکولاتی

بنظر می رسد هر ساله جستجو و انتخاب هدیه برای تولد خانوم ها، دشوارتر می شود. زیرا یافتن هدیه ای که برای او تکراری نباشد، در عین سرگرم کننده بودن برای شما، چالش برانگیز نیز می باشد. در مقاله پیش رو، راهنمایی های مفیدی به منظور انتخاب هدیه برای تولد خانوم های زندگی شما، اعم از مادر، همسر و یا دیگر افراد آورده شده است. امید است این مطلب بتواند شما را به انتخاب مناسب نزدیک نماید.

مقدمه ای درباره هدیه برای خانم ها

هدیه برای تولد خانوم ها

روشن است که بهترین ایده های مربوط به هدیه تولد، ترکیبی از عشق، ارائه ارزش ها، منحصر به فردی و در عین حال هوشمندانه بودن است. هدیه دادن و هدیه گرفتن همیشه برای آدمی جذاب بوده است. زیرا معمولا دلایلی که به دیگران هدیه می دهیم خوشایند و با ارزش هستند.

بنابراین در تمام هدیه ها شور و شعفی نهفته است که باعث لذت بردن دهنده و گیرنده هدیه می شود. یکی از بهترین ویژگی های انواع هدیه، نزدیک کردن دل های انسان ها به یکدیگر است. زیرا هدیه ها به افرادی که دوستشان داریم، محبت ما را اثبات می نمایند.

البته بدیهی است همیشه هدیه ای که دریافت می کنیم، ممکن است باب میل ما نباشد. اما به این معنا نیست که طرف مقابل قصد خوشحال کردن ما را نداشته است. این همان چالشیست که در ابتدای مقاله به آن اشاره نمودیم. به عبارتی، گاهی به اندازه کافی به سلایق اشخاص دقت نمی کنیم و چیزی می خریم که بیشتر خودمان آن را دوست داریم. بنابراین هر چه بیشتر به دلبستگی های شخص دریافت کننده توجه نماییم، ما را به انتخاب هدیه مناسب هدایت می کند.

ناگفته نماند که همان اندازه نوع هدیه مهم است، باید به بسته بندی و حتی زمان رونمایی از آن نیز اهمیت دهید. به عبارتی دیگر، صرفنظر از قیمت هدیه که می تواند گاهی بسیار متعارف نیز باشد، می بایست آن را به گونه ای ارائه دهید، که حس ارزشمند بودن را به آن بانو القا نمایید. تمام این فاکتورهای ریز و درشت و شاید ساده، نشان از صرف کردن وقت بسیار شما برای کسیست که بسیار دوستش دارید.

هدیه برای تولد دختر خانم ها

انتخاب هدیه برای تولد خانوم ها

هدیه ها، عشق و علاقه را نشان داده و نیز می توانند میزان قدردانی شما را نیز به نمایش بگذارند. وقتی یک هدیه دهنده عالی باشید، به احتمال بسیار وضعیت شما به عنوان یک شریک زندگی، بطور تصاعدی بهبود می یابد. یادتان باشد که خانوم ها علاوه بر اینکه از هدیه شما خوشحال می شوند، از نشان دادن آن به دوستانشان نیز احساس خوبی می یابند. در واقع آنها دوست دارند میزان توجه و علاقه مندی شما به خود را، به دیگران نیز نشان دهند.

دادن هدیه، محبت و صمیمیت در روابط شما را عمیق تر خواهد کرد و حتی تحسین او را بر می انگیزد. این چنین می توان برداشت نمود که هدیه دادن نباید به سال نو، جشن ها، سالگرد ازدواج یا روز زن محدود شود. به عبارتی برای حفظ شادی در طول زندگی مشترک، هدیه دادن صرفنظر از سایز و قیمت آن، نباید فراموش گردد.

همانطور که می دانید، هدیه لازم نیست هزینه بالایی داشته باشد، حتی بعضا می تواند رایگان هم باشد. در حقیقت اکثر خانوم ها بیشتر از بالا بودن قیمت، اهمیت دادن شما به خود را دوست می دارند. در واقع هدیه ای که هزینه نامعقولی داشته باشد، حتی می تواند ناراحتی ایجاد نماید. بویژه اگر بودجه شما را محدود کرده یا سایر اولویت ها را که وی مهم می داند کمرنگ نماید. (من که یک خانوم هستم، هم اکنون دلم می خواهد برای این چنین بانوان فهیمی، هدیه بخرم!)

نکات انتخاب هدیه زنانه و دخترانه

نکات انتخاب هدیه برای تولد خانوم ها

 • به سایز لباس ها و لوازمی که می پسندد و نیز استایل ترجیحی او توجه نمایید.

شاید به هدیه هایی با سایز کوچک که بتواند در کیف خود همیشه همراه داشته باشد، علاقه مند باشد. برای مثال می توان یک ادوپرفیوم، رژلب یا یک بالم چندکاره برای او بخرید.

 • رنگ مورد علاقه او و اینکه چرا آن را دوست دارد، بشناسید. زیرا رنگ یک عنصر قدرتمند در امر هدیه دادن است.

شاید او فکر کند که فلان رنگ به او نمی آید، اما وقتی شما امکان تست آن رنگ را به او می دهید، متوجه می شود شما بیشتر به دنبال اثبات زیبایی های او هستید تا خودش. به عبارتی قبل از اینکه خودش تا به حال رژلب قرمز مخملی را امتحان کرده باشد، شما این احتمال را داده اید که آن رنگ حتما به او می آید.

 • گل مورد علاقه او را به عنوان یک هدیه کوچک و ضمیمه ای، بشناسید و همراه با کادوی تولد به او تقدیم نمایید.

تمام فرهنگ ها در سراسر دنیا، به گل ها معانی ویژه ای اختصاص داده اند. بنابراین شما می توانید از آنها برای ارسال پیام به کسی که دوستش دارید بهره ببرید. به عنوان مثال، گل سرخ نماد عشق است و حتی یک شاخه از آن، همان معنای زیبا را القا خواهد نمود. بدین ترتیب گل مورد علاقه بانوی شما، می تواند به تنهایی نیز به عنوان هدیه برای تولدش در نظر گرفته شود. (برای بررسی معنای گل ها می توانید به این لینک مراجعه نمایید.)

گل ها به عنوان هدیه برای تولد خانوم ها

 • اگر او به جواهرات یا تزئینات اهمیت می دهد، سلیقه وی را بدانید.

لزوما منظور ما طلا نیست، شما می توانید سنگ تولد او را پیدا نمایید. اگر سبک خاصی دارد برای مثال گوتیک، ویکتوریایی یا فوق مدرن، آن را کشف کنید.

 • غذای مورد علاقه او نیز می تواند راهی عالی برای سورپرایز کردن او باشد.

می توانید او را به رستوران مورد علاقه اش ببرید یا اینکه در خانه و خودتان برایش تدارک لازم را ببینید.

 • نویسنده یا کتاب مورد علاقه اش را بشناسید.

از این طریق می توانید چاپ اول کتابی را برایش خریداری کرده یا حتی نقل قولی از نویسنده مورد علاقه اش را قاب کنید. همچنین می توانید نسخه ای از کتابی که از کودکی آن را دوست داشته، برایش پیدا نمایید.

همانطور که می بینید طیف گسترده ای از گزینه ها هستند که می توانید از بین آنها هدیه ای برگزینید. البته موارد دیگری هم بودند که در حوصله این مقاله نمی گنجد و قطعا شما آنها را می دانید. شما می توانید با استفاده از این راهنما، همیشه راهی مقرون به صرفه برای هدیه دادن به او پیدا نمایید. نا گفته نماند که اگر هر زمان چیزی مناسب او دیدید، بهتر است آن را بخرید و برای مناسبت یا تولد بعدی، آن را نگه دارید. زیرا خرید در آخرین لحظه، استرس زیادی به شما وارد خواهد کرد.

هدیه ای از جنس رایحه ای به یاد ماندنی برای همسر مادر و دوست

هدیه ای از جنس رایحه ای به یاد ماندنی

از جمله هدیه هایی که همیشه جز اولین انتخاب ها برای همه افراد بوده است، عطرها هستند. می دانیم که حس بویایی از قوی ترین حس ها می باشد. به همین دلیل با بوییدن رایحه ای مربوط به سال های دور، تمام آن خاطره یادآوری می شود. پر واضح است که عطرها از بهترین انواع هدیه ها باشند.

فرقی نمی کند یک بانوی جوان باشد یا میانسال، همه خانوم ها عاشق بوی خوش هستند. خرید عطر، همچنان که در باکسی بسیار شیک قرار دارد، با رایحه ای به یاد ماندنی از گل ها همراه بوده، که تماما حسن سلیقه شما را به نمایش می گذارد.

خواه عطر باشد یا اسپری، همه برای اینکه نشان دهید به یاد او بوده اید، کفایت می کنند. خوبی دیگر عطرها این است که علاوه بر بوی ملیحی که دارند، در ظرف های شیشه ای بسیار متنوع و شیکی عرضه می شوند. همچنین برندهای بسیاری برای انواع سلیقه ها و بودجه ها، عطرهای دلپذیری را ارائه می دهند.

هدیه ای برای پوست او

هدیه ای برای پوست او

اکثر خانوم ها به استفاده از کرم های نرم کننده یا مرطوب کننده عادت دارند. بر همین مبنا این گزینه می تواند پیشنهادی مناسب به منظور هدیه برای تولد خانوم ها باشد. یعنی همانطور که او به سلامت پوست خود اهمیت می دهد، شما نیز می توانید با این انتخاب، باعث خوشحالی بیشتر وی شوید.

حتی اگر او در حد معمولی از پوست خود مراقبت می کند، همچنان این گزینه به عنوان هدیه تولد، به قوه خود پابرجاست. زیرا مطمئنا وقتی متوجه اهمیت شما به پوست دست یا صورت خودش شود، مایه مسرت او خواهد شد.

برای این منظور شما حق انتخاب زیادی از انواع کرم های با کیفیت و مقرون به صرفه خواهید داشت. کرم ها علاوه بر زیبایی بسته بندی و ظرفشان، نشان دهنده خوش سلیقه بودن شما نیز می باشند. خوشبختانه برندهای معتبر بسیاری برای این منظور در بازار محصولات آرایشی و بهداشتی فعالیت می کنند. فقط دقت کنید که ابدا از محصولات فیک و نامرغوب استفاده نکنید. زیرا به سرعت روی پوست او تاتیرات نامطلوبی خواهند گذاشت.

شما برای انتخاب انواع کرم، دستتان بسیار باز است. زیرا می توانید یک ست کامل از کرم های مرطوب کننده، نرم کننده و آبرسان تهیه نمایید. همچنین برای پوست صورت او می توانید علاوه بر کرم های روشن کننده و ضد آفتاب، تونر، سرم های ضد لک، کرم دور چشم، اسکراب، کرم روز و شب، کرم ضدچروک، کانسیلر و نرم کننده، از پنکک های مناسب هدیه ای برگزینید.

این حق همسر شماست که از پوست دستان و صورت خویش محافظت نماید. برای مثال اگر دستان اون به دلیل شستشوی زیاد خشک شده باشند، حتی یک ساعت مارک هم نمی تواند هدیه جذابی باشد. زیرا با خرید کرم مناسب، در جهت حفظ سلامت پوست او قدم برداشته اید.

هدیه ای برای سلامتی و درخشندگی موهای او

هدیه ای برای سلامتی و درخشندگی موهای او

موهای سالم و درخشان، همیشه یکی از عوامل اصلی زیبایی بوده اند. از طرفی خانوم ها بیشتر از پوست خود، روی موهایشان حساس هستند. بنابراین شما می توانید در این زمینه دست به انتخاب هدیه برای تولد خانوم ها بزنید. آنها به محض اینکه متوجه شوند موهایشان ریزش پیدا کرده، دچار تشویش بسیار می شوند. لیکن مراقبت از موها نیز بستگی به انتخاب اقلام مناسب، جهت حفظ پاکیزگی و تقویت آنها دارد.

به همین منظور طیف گسترده ای از شامپو ها، تثبیت کننده های رنگ مو، نرم کننده، ترمیم کننده و حالت دهنده های مناسب مو، از قبیل انواع روغن ها، ژل، اسپری، سرم و ماسک های مو تهیه شده اند، که می توان در تضمین سلامت موها، از همه یا برخی از آنها استفاده نمود. چقدر جالب بنظر می رسد که شما هم در جهت حفظ سلامتی و زیبایی موهای او، خود را شریک نمایید.

هدیه ای برای چهره زیبای او

هدیه ای برای چهره زیبای او

اگر بانوی شما ذاتا به آرایش کردن علاقه مند باشد، طبیعیست که هدیه ای مرتبط با لوازم آرایش، بسیار او را خوشحال کند. در این باره تنها شما می بایست مطمئن باشید که وی از چه نوع مارک هایی استفاده می نماید، یا دست کم بدانید چه مدل هایی مورد علاقه اوست. شما می توانید از همان مارک ها و یا بهتر از آن مارک ها، برایش هدیه انتخاب نمایید.

برای مثال دقت کنید کدامیک از رنگ های پالت سایه را بیشتر استفاده می کند؟ مارک مورد علاقه وی برای ریمل کدام است؟ از مداد چشم استفاده می کند یا خط چشم را بیشتر دوست دارد؟ کرم پودری که به آن عادت دارد کدام است؟ و بسیاری دیگر از فاکتورها که باید هنگام خرید در نظر بگیرید.

(البته گاهی آنقدر این پروسه دقت و زیرکی می طلبد، که احتمالا آقایان منصرف می شوند!) از شوخی گذشته خوشبختانه در این مورد هم قدرت انتخاب بسیاری دارید. بنابراین می توانید از بروشورهای برندهای معتبر، که مناسب بودن برای افراد مختلف را بررسی می نمایند، بهره ببرید.

هدیه ای به سرخی لب

هدیه ای به سرخی لب

افراد زیادی را دیده ام که از لوازم آرایشی خاصی استفاده نمی کنند، اما همیشه علاقه ویژه ای به رژلب دارند. بنابراین پیشنهاد خوب و مقرون به صرفه دیگر، به منظور هدیه برای تولد خانوم ها می باشد. به عبارتی آنها همیشه در کیف دستی خود، کنار دیگر لوازم مهم، رژلب نیز به همراه دارند. زیرا استفاده از آن، بسیار آسانتر از دیگر لوازم آرایشی است. در حقیقت اگر خانوم ها، وقت هیچ آرایشی نداشته باشند، تنها با رژلب، نشاط خود را بدست می آورند.

برای همین منظور ما هم تصمیم گرفتیم تا آن را از دیگر لوازم آرایشی جدا کرده و بطور ویژه پیشنهاد دهیم. لازم به ذکر است که رژلب به دلیل طیف رنگی بسیار گسترده، حساسیت بیشتری می طلبد. در نتیجه سعی کنید از رنگ و مارک مورد علاقه او، اطمینان حاصل نمایید. در ضمن اگر انتخاب شما رژ لب است، می توانید یک بالم با کیفیت نیز در کنار آن، در باکس هدیه او تعبیه نمایید. (واقعا که هدیه شیکی می شود.)

هدیه ای به شیرینی شکلات

هدیه ای به شیرینی شکلات

همانطور که گفتیم یک شاخه گل می تواند جلوه بسیاری به هدیه ببخشد، شکلات نیز این خاصیت را دارد. باید بگویم اگر کام او را با یک شیرینی یا شکلات بتوانید شیرین نمایید، دیگر حرفی باقی نخواهد ماند.

بزرگ و کوچک ندارد، همیشه شکلات آدم ها را خوشحال می کند. (برای من که شکلات بیشتر از جواهرات ارزش دارد!) در واقع آدم ها با کام شیرین بیشتر احساس خوشحالی می کنند. بدین منظور شکلات هم پیشنهاد آخر ماست.

اگر تبحری ویژه ای در انتخاب لوازم آرایشی و بهداشتی ندارید، یا نمی دانید از کدام فروشگاه ها برند اوریجینال را پیدا نمایید، پیشنهاد ما به شما، فروشگاه آنلاین شیکولات است. در این وبسایت شما می توانید با اعتماد کامل از اصل بودن محصولات، به خرید بپردازید. همچنین می توانید با دریافت رایگان سفارش ها، در هزینه خود صرفه جویی نمایید. (چی از این بهتر!)

نکاتی درباره زمان و نحوه ارائه هدیه به خانوم ها

نکاتی درباره زمان و نحوه ارائه هدیه به خانوم ها

همانطور که هدیه برای تولد خانوم ها بسیار اهمیت دارد، نحوه و زمان ارائه آن نیز دقت زیادی می طلبد. برای خاص جلوه دادن هدیه، شاید نیازی به مهارت بسته بندی نباشد، اما باید در نحوه ارائه کمی تأمل نمایید. به عبارتی برای بی نقص بودن هدیه، به زمان رونمایی نیز می بایست دقت کنید. برای مثال وقتی خانوم ها در استرس هستند و یا روز خسته کننده ای را گذرانده اند، از دادن هدیه خودداری نمایید. به موارد زیر در این باره دقت نمایید:

 • فراموش نکنید که برچسب های قیمت را از روی بسته بندی کالا جدا نمایید.
 • هدیه را در کیسه پلاستیکی قرار ندهید.
 • از کاغذهای بسته بندی مناسب فصل و شخص مقابلتان استفاده نمایید.
 • برای غافلگیر کردن بیشتر، هدیه را طوری پنهان نکنید که سهوا دور انداخته شود.
 • اگر احتمال می دهید هدیه شما مورد پسند وی نباشد، حتما برگه تعویض کالا را نزد خود نگه دارید.
 • اگر در کادو کردن مهارت ندارید، از کیف های هدیه استفاده کنید. همچنین می توانید از فروشگاه بخواهید آن را بسته بندی نماید.
 • سعی کنید هدیه را با یک شاخه گل به او بدهید، زیرا جلای بیشتری به هدیه می بخشد.
 • از کارت های کوچک با دست خط خود، برای تشکر از او استفاده نمایید. این چنین به او نشان می دهید که بسیار دوستش می دارید.
 • اگر حساب بانکی جداگانه ای برای خرید هدیه ندارید، با پس انداز و پرداخت نقدی هدیه بخرید. طبیعیست که اگر او قبض خرید هدیه شما را ببیند، قطعا اندکی از لذت هدیه کم می شود.
 • اگر خریدتان آنلاین است، هدیه را خودتان تحویل بگیرد و قبل از دادن به او، آن را چک نمایید.

حرف آخر انتخاب هدیه برای تولد خانوم ها

ما در این مقاله منحصرا روی خرید لوازم آرایشی و بهداشتی بصورت آنلاین، به منظور انتخاب هدیه برای تولد خانوم ها تاکید نموده ایم. زیرا بدین ترتیب در وقت و پول شما صرفه جویی می شود. همچنین در دوران پاندمی کرونا، خانوم ها مجبورند در خانه بمانند، بنابراین خرید آنلاین از فروشگاهی معتبر، گزینه ای منطقی برای حفظ سلامت آنها و نیز شما خواهد بود.

در هر حال خرید هر هدیه ای، به خانوم ها نشان می دهد که چقدر برایتان اهمیت دارند. چقدر هیجان انگیز است، اگر به جای سال ها ماندگاری، به هدیه ای فکر کنیم که با هر روز استفاده از آن، احساس زیبایی و نشاط بیشتری نماید.

خرید لوازم آرایشی، بهداشتی و سلامتی بسیار مرغوب و با کیفیت، این ویژگی را کاملا دارند. شما با خرید این لوازم به وی ثابت می کنید، که شما هم مشتاق این هستید تا پیوسته او را زیبا، شاداب، سلامت، پر شور و خوشحال ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید