خرید محصولات برند Flormar فلورمار

برند فلورمار در سال 1970 در کشور ایتالیا پا به عرصه گذاشت. تولیدات این برند در سال 1972 از کشور ترکیه شروع شد و در حال حاضر 120 میلیون لوازم در سال تولید کرده و به دست مشتریان میرساند. حضور این برند در بیش از 80 کشور دنیا و 4 قاره فعالیت دارد. جالبه بدونید که فلورمار یکی از 500 شرکت صادر کننده محصولات آرایشی برتر در ترکیه هست. مهمترین هدف این برند نیز در تولید محصولات بالا بردن روز افزون کیفیت است.
از محصولات تولیدی این برند میتوان به سایه چشم، ریمل، خط چشم و بساری از محصولات زنانه اشاره کرد.
سایت اصلی برند فلورمار:https://www.flormar.com/

محصولات ساخت برند Flormar – فلورمار در مجموع 4436 کالا در این دسته با میانگین قیمت 0 تومان لیست شده. از برند فلورمار برای جنسیت زنانه انواع محصولات رژ لب، رژگونه، کانسیلر و همچنین در ادامه عنوان و توضیحات آخرین محصولات Flormar – فلورمار آورده شده است.

Flormar روژ لب براق و لوکس شاین گلاس استایلو قرمز نارنجی

روژ لب براق و لوکس شاین گلاس استایلو قرمز نارنجی از برند فلورمار، با ویژگی‌های منحصر به فرد و کیفیت بالا، به شما لمسه‌ای شیک و زیبا می‌بخشد. این روژ لب با فرمولاسیون ویژه‌ای طراحی شده است که به لب‌های شما درخشندگی و براقیت بی‌نظیری می‌بخشد. با استفاده از این محصول، لب‌هایتان همواره تازگی و درخشش خیره‌کننده‌ای خواهند داشت. روژ لب براق و لوکس شاین گلاس استایلو قرمز نارنجی از برند فلورمار، یکی از بهترین انتخاب‌ها برای زنانی است که…

Flormar رژ لب مدادی رنگارنگ پرقدرت 008 کرنبری

رژ لب مدادی رنگارنگ پرقدرت 008 کرنبری از برند فلورمار با رنگ‌های شدید و جذاب، حس بلوغ و رنگ‌های مختلف را به لب‌های شما می‌بخشد. این رژ لب با فرم سرازیر، به شما امکان استفاده آسان بدون نیاز به کمک دیگران را می‌دهد. همچنین این رژ لب مدادی فلورمار با بافت نرم، استفاده راحتی را برای لب‌های شما فراهم می‌کند. بسته‌بندی سرار نیز توسط بازگشت محصولات باز شده قابل قبول نیست….

Flormar پودر رخسرا بافت شفاف و براق رژگونه 110 قول صورتی

پودر رخسرا بافت شفاف و براق – رژگونه – 110 قول صورتی از برند فلورمار یک محصول با کیفیت و زیبایی است که برای ایجاد یک ظاهر طبیعی و جذاب برای پوست صورت طراحی شده است. این پودر دارای فرمولاسیونی منحصر به فرد است که به پوست نرمی و لطافت می بخشد و بافت براق و مات آن از ایجاد یک پوست براق و جذاب جلوگیری می کند. از طرفی، این پودر دارای رنگ صورتی زیبا است که به راحتی…

نمایش 1–24 از 4436 نتیجه

فیلتر براساس قیمت :
صافی