خرید محصولات برند Ziaja

محصولات ساخت برند Ziaja در مجموع 275 کالا در این دسته با میانگین قیمت 0 تومان لیست شده. از برند Ziaja – زایجا برای جنسیت زنانه، مردانه انواع محصولات تونیک، کرم دست، کرم صورت و همچنین در ادامه عنوان و توضیحات آخرین محصولات Ziaja آورده شده است.

Ziaja تونیک تنگ کننده منوکا با گردونه 200 میلی لیتر

این تونیک با اسیدهای آلی طبیعی کمک می‌کند تا پوست چرب و مختلط را در برابر تشکیل جوش محافظت کند. علاوه بر این، این تونیک باعث تنگ شدن منافذ پوست می‌شود و به کاهش اندازه منافذ بزرگ کمک می‌کند. این محصول پوست را برای استفاده از محصولات آرایشی بعدی آماده می‌کند. با استفاده مداوم از این تونیک، پوست شما تازه و شفاف خواهد شد….

Ziaja کرم گوسفند زیاجا 80 میلی لیتر

کرم گوسفند زیاجا یک محصول مرطوب کننده و نرم کننده پوست است که باعث افزایش انعطاف پذیری پوست می شود. این کرم برای ترمیم لایه بیرونی پوست و نرم کردن پوست خشک استفاده می شود. این محصول به تقویت ناخن ها کمک می کند و از جدا شدن و شکستن آنها جلوگیری می کند. با استفاده از این کرم می توانید پوست نرم و لطیفی داشته باشید….

Ziaja کرم روز ضد چروک با روغن یاسمین 50+ 50 میلی لیتر

کرم روز ضد چروک با روغن یاسمین 50+ 50 میلی لیتر از برند زیاجا یک محصول با کیفیت برای تقویت و ترمیم پوست صورت است. این کرم با افزایش الاستیسیته پوست، از ایجاد چین و چروک های زودرس جلوگیری می کند و باعث جوانسازی و تازه شدن پوست می شود. فرمولاسیون این کرم به گونه ای طراحی شده است که مناسب برای تمام انواع پوست می باشد. حجم این محصول 50 میلی لیتر است و به صورت کرمی عرضه می…

نمایش 1–24 از 275 نتیجه

فیلتر براساس قیمت :
صافی