وبسایت شیکولات روش های پرداخت مختلفی در نظر گرفته تا در صورتی که یکی از روش ها برای شما فراهم نبود، از راه های مختلف محصولات انتخابی خود را خرید کنید. در ادامه دو روشی که برای وبسایت شیکولات در نظر گرفته شده را معرفی خواهیم کرد تا براحتی بتوانید تنوع روشی برای پرداخت داشته باشید.

1.پرداخت مستقیم از طریق درگاه پرداخت

یکی از روش های پرداختی که در هر سایت فروشگاهی برای پرداخت در نظر گرفته شده و در سایت شیکولات نیز پشتیبانی میشود،استفاده از درگاه پرداخت اینترنتی زرین پال است. در این روش پرداختی پس از نمایش فاکتور محصولات انتخابی با انتخاب درگاه انلاین به صفحه زرین پال انتقال شده و با وارد کردن اطلاعات کارت و رمز پویا خرید شما ثبت میشود که یکی از رایج ترین و امن ترین روش های پرداخت سایت های فروشگاهی میباشد. اما روش دیگری نیز توسط سایت شیکولات فراهم شده تا در صورتی که رمز پویا برای کارت شما فعال نمیباشد یا مشکلی در خرید با درگاه پرداخت دارید از روش دوم استفاده کنید.

2.پرداخت به صورت کارت به کارت

دومین روش پرداختی در نظر گرفته شده پرداخت به صورت کارت به کارت است که در ادامه توضیحات این روش پرداختی را توضیح خواهیم داد. در روش کارت به کارتی شما باید مبلغ فاکتور سفارشات خود را به شماره کارت 6037991769754593 (به نام علیرضا اشرفی) واریز کرده و رسید آن را به پشتیبانی واتساپ ارسال کنید. پس از واریز مبلغ و بررسی آن توسط تیم پشتیبانی سفارش شما از طریق سیستم ثبت شده و طبق قوانین و مقررات سایت ارسال خواهد شد. دقت کنید که در این روش نیز باید اطلاعات شما در فاکتور خرید تکمیل گردد و آدرس وارد شده به فاکتور دقیق نوشته شود تا در بررسی سفارشات شما توسط تیم پشتیبانی تایید شود.