خرید محصولات برند Opalescence اپال سنس

محصولات ساخت برند Opalescence – اپال سنس در مجموع 61 کالا در این دسته با میانگین قیمت 0 تومان لیست شده. از برند Opalescence برای جنسیت زنانه انواع محصولات خمیر دندان، محصول سفید کننده دندان و همچنین در ادامه عنوان و توضیحات آخرین محصولات Opalescence – اپال سنس آورده شده است.

Opalescence پاستای مسکن حساسیت خمیر دندان سفید کننده برای دندان های حساس

خمیر دندان مسکن حساسیت از برند اوپالسنس با وزن 28 گرم، یک خمیر دندان سفید کننده برای دندان های حساس است. این خمیر دندان حاوی فلورید سدیم و پتاسیم نیترات است که با حذف لکه های سطحی، رنگ دندان را سفید می کند و حساسیت را کاهش می دهد. طعم منت بوده و برای استفاده روزانه مناسب است….

Opalescence خمیر دندان آرامش حساسیت برانگیز 133 گرمی

خمیر دندان آرامش حساسیت برانگیز 133 گرمی از برند Opalesnce یک خمیر دندان سفید کننده برای دندان‌های حساس است. این محصول به کاهش حساسیت دندان، تقویت مینای دندان و کاهش لکه‌های روی سطح دندان کمک می‌کند. با بوی نعناع، تازگی دائمی به دهان شما می‌بخشد. فرمولاسیون آزاد دارد و از ترکیبات طبیعی تشکیل شده است….

Opalescence مسواک دندان سفید کننده 28 گرم با ویژگی ضد حساسیت

مسواک دندان سفید کننده 28 گرم با ویژگی ضد حساسیت از برند Opalesnce، یک مسواک با ترکیبات منحصر به فرد سه گانه سیلیکا با کیفیت بالا است که با آغاز کردن پاک کردن لکه های سطحی، رنگ دندان را تا 2 تن تغییر می دهد. با دارا بودن نرخ بالای سدیم، فلوراید را آزاد کرده و جذب می کند، این مسواک از تقویت انامل دندان، محافظت در برابر تسوکاری و ارائه اثرات نرم کننده برای استفاده روزانه برخوردار است. ارزش…

نمایش 1–24 از 61 نتیجه