خرید محصولات برند Oriflame Silk Beauty

محصولات ساخت برند Oriflame Silk Beauty در مجموع 2 کالا در این دسته با میانگین قیمت 480,000 تومان لیست شده. از برندهای اوریف‌لیم، Silk Beauty انواع محصولات فوم و ژل اصلاح، بهداشت بدن با مبدا برند sweden و همچنین در ادامه عنوان و توضیحات آخرین محصولات Oriflame Silk Beauty آورده شده است.

ژل اصلاح بانوان سیلک بیوتی اوریفلیم حجم 150 میل

ژل اصلاح بانوان سیلک بیوتی اوریفلیم، محصول مناسبی برای داشتن اصلاحی روان و راحت با رطوبت رسانی لازم و کافی است. این ژل از بریدگی و جراحت احتمالی در حین اصلاح جلوگیری میکند و به مرور زمان رشد موهای زائد را کاهش میدهد. ژل اصلاح بدن سیلک بیوتی دارای خاصیت ضد التهابی و التیام بخش پوست بوده و دارای عصاره گل ارکیده و پروتئین ابریشم میباشد تا علاوه بر نرمی و لطافت پوست رایحه خوبی روی پوست بر جای بگذارد….

ژیلت یکبار مصرف زنانه اوریفلیم سری سیلک بیوتی

ژیلت یکبار مصرف زنانه اوریفلیم سری سیلک بیوتی حاوی یک عدد تیغ اصلاح محصول کشور سوئد می باشد. این تیغ ها برای شیو کردن کل بدن مناسب بوده و به پوست حساس بدن خانم ها آسیب نمی رساند. تیغ یکبار مصرف زنانه سری سیلک بیوتی Oriflame دارای سه تیغه فولادی بوده و قدرت اصلاح مناسبی دارد و به راحتی موها را از بین می برد. این تیغ همچنین یک نوار مرطوب کننده آغشته به ویتامین E و عصاره آلوئه ورا…

نمایش دادن همه 2 نتیجه