خرید محصولات برند Ziaja

محصولات ساخت برند Ziaja در مجموع 274 کالا در این دسته با میانگین قیمت 0 تومان لیست شده. از برند Ziaja – زایجا برای جنسیت زنانه، مردانه انواع محصولات کرم دست، کرم صورت، لایه بردار بدن تولید شده در کشور لهستان با مبدا برند لهستان و همچنین در ادامه عنوان و توضیحات آخرین محصولات Ziaja آورده شده است.

Ziaja کرم گوسفند زیاجا 80 میلی لیتر

کرم گوسفند زیاجا یک محصول مرطوب کننده و نرم کننده پوست است که باعث افزایش انعطاف پذیری پوست می شود. این کرم برای ترمیم لایه بیرونی پوست و نرم کردن پوست خشک استفاده می شود. این محصول به تقویت ناخن ها کمک می کند و از جدا شدن و شکستن آنها جلوگیری می کند. با استفاده از این کرم می توانید پوست نرم و لطیفی داشته باشید….

Ziaja کرم روز ضد چروک با روغن یاسمین 50+ 50 میلی لیتر

کرم روز ضد چروک با روغن یاسمین 50+ 50 میلی لیتر از برند زیاجا یک محصول با کیفیت برای تقویت و ترمیم پوست صورت است. این کرم با افزایش الاستیسیته پوست، از ایجاد چین و چروک های زودرس جلوگیری می کند و باعث جوانسازی و تازه شدن پوست می شود. فرمولاسیون این کرم به گونه ای طراحی شده است که مناسب برای تمام انواع پوست می باشد. حجم این محصول 50 میلی لیتر است و به صورت کرمی عرضه می…

Ziaja پاک کننده آنزیمی پوست حساس برای پوست حساس

پاک کننده آنزیمی برای پوست حساس از برند ZAJA یک محصول با کیفیت و منحصر به فرد است که برای روشن کردن پوست طراحی شده است. این پاک کننده حاوی آنزیم های طبیعی است که به آرامی لایه های مرده پوست را حذف می کند و پوست را نرم و شفاف می کند. با استفاده از این پاک کننده، پوست شما از آلودگی ها و ذرات معلق پاک می شود و پوست شما متابولیسم بهتری خواهد داشت….

نمایش 1–24 از 274 نتیجه

فیلتر براساس قیمت :
صافی