خرید محصولات برند Estee Lauder استی لادر

یکی از برند های نام آشنایی که کمتر افرادی نام آن را نشنیده اند برند استی‌لادر است. این برند در سال ۱۹۴۶ توسط زوج آمریکایی جوزف لودر و جوزفین استه منتزر  تاسیس شد. در ابتدای کار این برند فقط چهار محصول از جمله کرم ها و لوسیون ها را تولید می‌کرد که پس از سال ها به طور چشمگیری پیشرفت کرد. دفتر مرکزی این برند در شهر نیویورک قرار دارد و بدلیل قدرت بالای آن در حال حاضر در بازار بورس این شهر معامله می‌شود. جالبه بدونید که برند استی‌لادر در حال حاضر رتبه چهارم را بین برترین برند های محصولات آرایشی دارد که نشان از قدرت این برند است. همچنین محصولات این برند به ۱۵۰ کشور عرضه میشود. جالبه بدونید که در ابتدای کار محصولات این برند به صورت رایگان در دسترس عموم قرار میگرفت تا کیفیت بالای آن ثابت شود.

از محصولات این برند میتوان به رژ لب، مداد ابرو و سایه ابرو،رژ لب اشاره کرد در حالیکه تمامی محصولات این برند به این موارد خاتمه نمیابد.

سایت اصلی برند استی‌لادر : www.esteelauder.com

محصولات ساخت برند Estee Lauder – استی لادر در مجموع 667 کالا در این دسته با میانگین قیمت 10,000 تومان لیست شده. از برند Estee lauder – استی لادر برای جنسیت زنانه انواع محصولات کرم پودر، کرم صورت، سرم پوست و همچنین در ادامه عنوان و توضیحات آخرین محصولات Estee Lauder – استی لادر آورده شده است.

Estee Lauder پودر پایه مرطوب کننده با SPF 10 (4N1 Shell Beige) 30 میلی لیتر

با فرمول ماندگار و ضدآلودگی تا 24 ساعت، با ساختار مرطوب کننده‌اش می‌توانید همیشه چهره‌ای سالم با پوشش طبیعی داشته باشید. پودر پایه مرطوب کننده Double Wear Stay-in-Place Foundation به طور کامل لکه‌ها و خطوط را می‌پوشاند و به پوست شما اجازه می‌دهد تا براق شود. این پودر پایه پوشش کاملی با فرمولی سبک و نازک فراهم می‌کند که نه می‌چکد و نه می‌ریزد و پوشش طبیعی دارد. پودر پایه مرطوب کننده Double Wear Stay-in-Place Make-up SPF 10 به شما…

Estee Lauder پایه پوشش حداکثری برای صورت و بدن با SPF15 (کرم وانیلی 1N3) 30 میلی لیتر

پایه پوشش حداکثری برای صورت و بدن با SPF15 (کرم وانیلی 1N3) – 30 میلی لیتر از برند Estee Lauder، طراحی شده است تا تمام نقص های پوستی مانند جوش، زخم های جراحی، خالهای زایمان، لکه های آفتاب و وریدهای واریکوز را مخفی کند و به پوست شما کمک کند که صاف و صیقلی به نظر برسد. این پایه پوشش تا 24 ساعت ماندگاری دارد و خط و خش روی پوست ایجاد نمی کند و پوست را خشک نمی کند….

Estee Lauder پایه نورانی شفاف SPF20 30 میلی لیتر رنگ: بادام روشن 2C2

فوندانت شفاف دوباره استی لادر، با فرمول دائمی و پایان طبیعی، ظاهر شاداب و سالم پوست شما را نشان می دهد. با فرمول سبک و مایع خود، بر روی پوست شما وزن نمی گذارد و حس می کند که پوست خودتان است. با فرمول چند منظوره خود، به پوست خشک شما رطوبت می بخشد و در صورت لزوم روغن را کنترل می کند. سطح تازه و ابریشمی به پوست شما می دهد و به تسویه رنگ پوست کمک می کند….

نمایش 1–24 از 667 نتیجه