خرید محصولات برند Golden Rose گلدن رز

محصولات ساخت برند Golden Rose – گلدن رز در مجموع 2432 کالا در این دسته با میانگین قیمت 0 تومان لیست شده. از برند Golden Rose – گلدن رز برای جنسیت زنانه انواع محصولات رژگونه، رژ لب، رنگ مو و همچنین در ادامه عنوان و توضیحات آخرین محصولات Golden Rose – گلدن رز آورده شده است.

Golden Rose پودر گونه ستاره‌خاکی شماره ۱۰۶

پودر گونه ستاره‌خاکی شماره ۱۰۶ از برند Golden Rose یک پودر گونه با رنگی جذاب و براق است که به چهره و گونه‌های شما زنده و جذابیت بخش می‌شود. این پودر با فرمولاسیون کرمی خود از طریق ایجاد یک لایه نازک و نرم، به سرعت و به شکل یکنواخت روی پوست پخش می‌شود و با استفاده از آن می‌توانید ظاهری خوشرنگ و زیبا داشته باشید. با استفاده از این پودر می‌توانید طولانی مدت از جلوه زیبای خود لذت ببرید….

Golden Rose رژ لب رژ لب رنگی بسیار غنی شماره 48

این مجموعه از رژ لب با ساختار کرمی خود، رنگ بسیار غنی و شفافیت بالا ارائه می دهد و به لب های شما تغذیه و مرطوب کننده است، از طریق ویتامین E و کره شیا که در محتوای آن وجود دارد. این رژ لب زیبایی و مراقبت واقعی را برای لب های شما فراهم می کند. 3 ساختار مختلفی که به هر سلیقه ای جذابیت دارد، متالیک، مات و درخشان، در همان سری ارائه می شود. این محصول 100٪ اصلی…

Golden Rose رنگ مو شکلاتی 08 رنگ مو قهوه ای شکلاتی رنگ مو موکا رنگ مو شکلاتی قهوه ای

این محصول جدید یک رنگ موی دایمی نیمه دائمی است که موهای سفید را مخفی می کند و رنگ مو را تمدید می کند. این استیک تاچ-آپ از انواع مختلفی تشکیل شده است و با یک لمس به موهای خود می زنید. به راحتی با شامپو شسته می شود….

نمایش 1–24 از 2432 نتیجه