خرید محصولات برند اوریفلیم ابزار و اکسسوری‌ها

محصولات ساخت برند اوریفلیم ابزار و اکسسوری‌ها در مجموع 11 کالا در این دسته با میانگین قیمت 260,000 تومان لیست شده. از برندهای اوریف‌لیم، Hair tools & Accessories انواع محصولات برس مو و شانه، براش، شانه مو تولید شده در کشور سوئد با مبدا برند sweden و همچنین در ادامه عنوان و توضیحات آخرین محصولات اوریفلیم ابزار و اکسسوری‌ها آورده شده است.

شانه دو سر استایلر پرو StylerPRO اوریفلیم

این شانه دوسر ترکیبی دارای یک طرف با دندانه‌های درشت برای باز کردن گره‌های مو و طرف دیگر با دندانه‌های ریز برای صاف کردن و شکل‌دهی مو می‌باشد. فاصله زیاد دندانه‌ها از شکستگی مو جلوگیری می‌کند. توصیه می‌شود برای موهای فر و موج‌دار استفاده شود….

برس گرد استایلر پرو StylerPRO اوریفلیم

این شانه حرارتی گرد با موهای مقاوم در برابر حرارت برای استفاده همراه با سشوار طراحی شده است. بشقاب آلومینیومی آن حرارت را بهتر نگه می‌دارد و فرایند خشک شدن مو را تسریع می‌کند. موهای نایلونی مقاوم در برابر حرارت به راحتی از مو عبور می‌کنند بدون اینکه به آن آسیب برسانند. برای صاف کردن، ایجاد حجم و آرایش فر و موج مناسب است….

برس گره باز کن مو StylerPRO Detangler اوریفلیم

یکی از مشکلاتی که معمولاً موهای ما را دردسر زیادی می‌دهد، موهای گره‌زده و تلفاشده است. در ادامه به بررسی محصولی به نام StylerPRO Detangler می‌پردازیم که برای از بین بردن گره‌ها و گیج‌خوردگی موها طراحی شده است. ابتدا به بررسی مشخصات این محصول می‌پردازیم: نام محصول: StylerPRO Detangler مدل: 46401 نوع محصول: شامپو برای گیج‌خوردگی مو حجم: 300 میلی لیتر بسته‌بندی: بطری شیشه‌ای StylerPRO Detangler شامل موادی مانند ترکیبات روغنی و مواد شیمیایی ویژه‌ای است که باعث از بین…

نمایش دادن همه 11 نتیجه